P: Raspberry Pi 2

Discussion in 'Igre, konzole, telefoni i drugi gadgeti' started by black, Feb 29, 2016.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. black

    black Komšija

    Cijena: 60KM
     
  2. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Da li dolazi kuciste, sd kartica i te stvari ili samo stvarcica? LP
     
  3. black

    black Komšija

    Samo Pi 2 u original kutiji. Karticu mogu ti ili preporucit ili prodati. Kuciste realno ne treba a napajanje je punjac microUSB.
     
  4. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Mah pitam jer dosta uređaja neće da prihvati svaku SD karticu već samo određene... Mogu ti ponuditi 50km..

    Ako odgovara ostavi kontakt telefon, trebao bi te drugar nazvati. LP
     
  5. black

    black Komšija

    Malo je pravo 50 , pa u radnjama je 120 KM. BTW prihvata sve microSD kartice.
     
  6. Benq

    Benq Komšija

    Samo da dodam nesto , posto i ja imam RPi 2 vec nekoliko mjeseci , sa karticama nema nikakvih problema , uredjaj je stvarno brz , instalirao sam mu OSMC i svaki plugin savrseno radi bez imalo stopanja. Ja sam svoj platio sa karticom 140KM u Plusu , a napajanje uzeo sa usb-a na tv-u , samo ukopcas data kabal od mobitela i to je to. Ova cijena je i vise nego povoljna s obzirom da se za te pare ne moze naci nijedan uredjaj koji bi mu parirao.

    Sretno sa prodajom ;)
     
  7. JVC

    JVC Overclocker

    Kako radi kodi/xbmc na njemu, ilima li trzanaja, i sl. zanima me ima li kakav digitalni izlaz, optika, ili koaksiala.
     
  8. Benq

    Benq Komšija

    Ja imam OSMC (isti UI kao Kodi) , nema trzanja, filmovi u 1080p idu extra , probao sam i sa wifi 150Mbps i direktno spojen preko mreznog kabla sve fercera. Sto se tice izlaza , za video (i zvuk) imas HDMI a ako hoces posebno zvuk imas 3,5mm audio jack.
     
  9. Decerto

    Decerto Komšija

    Zar nije jucer izasao RP3 ? Ima wifi,bluetooth,i 50% brzi nego dvica,kosta 35$.
     
  10. zoi

    zoi Veteran foruma

    Košta iz fabrike 35$. Kod nas neće biti ispod 150 KM.
     
  11. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ima na eBay RP3 oko 50$.
     
  12. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ostajem pri svojoj ponudi druže. Ako se odlučiš, ostavi broj. LP
     
  13. bhd

    bhd Veteran foruma

    Hicel ko narucivat da naruci i meni
     
  14. zoi

    zoi Veteran foruma


    Sa carinom 135 KM.
     
  15. Chem

    Chem Komšija

    Carina bude ukupno 35% a cak te najvjerovatnije nece ni ocariniti za to,samo nek posiljalac upakuje u neko bezveze pakovanje(citaj neoriginalno)....proci ces sa 3.5 KM najvjerovatnije.
     
  16. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Da, nevjerujem da će biti carine jer ovo 50$ je sa dostavom, sam pi je oko 45$ što ne podliježe carini.
    Mada je ta cijena sad na početku dok ima na stanju taj prvi val, kasnije će biti veća sigurno.
     
  17. black

    black Komšija

    60 KM je cijena fiksna. Dacu i karticu od 4GB sa OSMC-om instaliranim.
    Treba vam jos HDMI kabl i punjac od telefona. Daljinski ne treba jer se moze upravljat preko daljinskog od tv-a.
     
  18. black

    black Komšija

    Otislo na piku. Moze lock
     
Thread Status:
Not open for further replies.