P: RIG 6x Sapphire RX580 8GB nitro plus limited

Discussion in 'Računari i komponente' started by VR6, Oct 24, 2018.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. VR6

    VR6 Komšija

    F5 grafe jos tu, ako ima musterija da se dogovorimo
    350KM dogovor porukama
     
    Last edited: Nov 19, 2018
  2. VR6

    VR6 Komšija

    spustio bi cijenu na 300KM ako bi bilo ozbiljnih musterija,da rasprodam rig,a vi da budete zadovoljni sa grafama i igrate igre
     
    Konjislav and RaP like this.
  3. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ne znam zasto je Genelec dao samo godinu dana garancije? Jel zbog mininga ili? Te kartice bi trebale imati 2-3 godine garancije.
     
  4. VR6

    VR6 Komšija

    ne znam i ja kada sam kupio na papiru mi je doslo godinu dana,nisam ni pitao kontajuci da je 2-3 godine,sta god da je u pitanju mining il gaming moraju dati 2-3 godine,e sad genelec sta je umislio ne znam
     
  5. VR6

    VR6 Komšija

    Poslao sam mail genelecu,vele na rx570/580 seriju je godina garancije
     
  6. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Ne znam sta se sekirate, ima covjek 60 kartica, i ako vam crkne dobicete drugu :D
     
  7. VR6

    VR6 Komšija

    To je farma od druga,a ja prodajem svog rig posebno
     
  8. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Bez veze, periferija ima vise garancije. Vjerovatno zbog mininga sebe ogradili da se nezezaju puno sa reklamacijama.
     
  9. VR6

    VR6 Komšija

    Kontaktirao servis,jedna kaze godinu,a drugi kao sef "KOLEGA KOJI RADI UVOZ ĆE POVRDITI ILI OPOVRGNUTI".
    Potvrdili su mi da su i oni dobijali godinu dana garancije na RX570/580 seriju grafa,tako da su toliko davali kupcima garanciju.

    eto cijena je niska,nadam se da ce musterija biti sada :),prodajem jednu po jednu,rig i dalje moze raditi i sa manje karti :D

    A raja se brine zbog garancije,mislim da nebi trebalo biti nikakvih crkavanja i sl. ako ih ne pregrijete,ako se sta treba desiti desi se u prvih par dana.
     
    Last edited: Nov 22, 2018
  10. VR6

    VR6 Komšija

    Prodao moze lock
     
Thread Status:
Not open for further replies.