P: Samsung Galaxy Note 3 (ostecen)

Discussion in 'Igre, konzole, telefoni i drugi gadgeti' started by Venom, Aug 1, 2016.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Venom

    Venom Aktivista

    Prodajem telefon iz naslova N9005 oznaka modela 32GB storage.

    Detaljnije na: http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_note_3-5665.php

    Telefon je originalno kupljen u danskoj kad je tek izasao, nakon toga sam ga ja koristio od pocetka 2015 do neki dan, tj druga sam ruka.

    Slike: http://imgur.com/a/OxRGx
    Kao sto sam i napisao telefon je ostecen tj pukao je ekran (tacnije staklo preko ekrana, jer ekran radi normalno kao sto se da vidjeti) ima i nekih ostecenja sa strana
    i vibracija na telefonu je prestala da radi. Sve ostalo je ok. Na njemu je zadnji Samsung firmware za South East Balkan trzista, i telefon je rootan.

    Stvarno ne znam koliko da trazim za telefon, vidim da se na piku dobro ocuvani krecu oko 450 - 500KM, ako neko ima neku ponudu nek se javi :)
    (stvarno ne bih nikakve zamjene)

    Telefon dodje u org pakovanju sa svim kablovima, 2 zastitna case-a i 2 baterije.
    Ako neko zeli vise informacija nek mi se obrati u PP.
     
  2. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ta cijena od 450-500 uopšte nije realna cijena niti se toliko kreću ti telefoni. Ja bih rekao od 350-450 max ako je baš baš dobar primjerak. Lično sam imao ponudu note 3 u odličnom stanju i tri različite futrole/oklopa za 360 KM. Za 5 stoja već ide note 4. Tvoj primjerak ima finih oštećenja i okolo sa dobrom crtom preko ekrana. Po meni max 250 za taj primjerak.
     
  3. efo

    efo Komšija

    Note 3 je specifika telefon, cijena na piku mu se drzi vec skoro dvije godine, sto ne znaci da toliko i vrijedi. N9005 u univerzalnom nov je 750 KM, ali je ta cijena zastarjela i to niko ziv ne kupuje. U univerzalnom dalje imas Galaxy Note 3 N9002 za 450 KM nov, te N9006 za 420 KM nov. N9002 je dual sim verzija Note 3, a N9006 je neka verzija za kinesko trziste (potencijalno bez play store-a), dakle sve ostale specifikacije iste. S tim u vezi, vise bih se mjerio sa cijenom novog N9002 npr., nego N9005.

    Dalje, sto se ostecenja tice, zamjena stakla je oko 100 KM (zamijene i lajsnu okolo), ja sam to radio svojevremeno na N9005-tici i nisam bio zadovoljan. Staklo koje su mi stavili je bilo kinesko i telefon vise ne izgleda isto sprijeda, ona mrezica dole sto ide preko led dugmica bude totalno uncool po danu. Telefon naravno ima iste performanse i staklo kao staklo je ok, ali izgled sprijeda bude pravi downgrade. Vibracija reze cijenu jos 20-50 KM, koliko kome smeta (meni bi smetalo, jer mi je telefon stalno na vibraciji).

    Sve u svemu, ako mislis prodati telefon na ovom forumu, ne bih isao sa cijenom iznad 220tak KM, na piku mozes probati sa malo vecim ciframa.
     
  4. Venom

    Venom Aktivista

    Pa ako se uspije prodati za 200 do 250KM ja bi bio zadovoljan realno, samo ga ispod 200KM ne mislim davati.

    Hvala na sugestijama :)
     
  5. zoi

    zoi Veteran foruma

    Trebalo bi da možeš dobiti tu cifru, samo ćeš vjerovatno morati malo sačekati.
     
  6. Venom

    Venom Aktivista

    Nista cijena je za hwb forum 200KM fixno, ko voli nek izvoli :)
     
  7. amarextreme

    amarextreme Aktivista

    Dolazil zamjena u obzir ? Galaxy S4 i kako da se dogovorimo ?
     
  8. Venom

    Venom Aktivista

    Pa samo bi morao i taj prodavati, stvarno ne bih.
     
  9. Venom

    Venom Aktivista

    Otislo moze lock :)
     
Thread Status:
Not open for further replies.