P: Servis za zamjenu stakla

Discussion in 'Igre, konzole, telefoni i drugi gadgeti' started by Ragnarok, Feb 20, 2017.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Pozdrav,

    Trebao bih vasu preporuku za ozbiljnog (ne brzopletog) servisera mobilnih uredjaja da mi zamijeni puknuto staklo na displayu.

    Ovaj proces ukljucuje oprezno skidanje stakla te lijepljenje UV ljepilom pod ozbiljnom UV lampom.

    Ja sam vec obezbijedio novo staklo ali treba iskusna i mirna ruka. Poznaje li neko od vas takvog servisera na lokaciji Sarajevo? Kontak telefon i ime posaljite PP.

    Hvala.
     
  2. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Nece ti niko raditi sa tvojim staklom, tj 'hoce' ali ce naplatiti kao da je njegovo staklo :smt003 ako govorimo o serviserima a ne hobistima
     
  3. kvaju

    kvaju Komšija

    Badžo ovaj vikend nasao lika promjenuo mu display koji je on s aliexpressa narucio, 20km ruka uzeo ovaj. Pitaj vise radnji, mislim da ćeš naletiti na nekoga tko je voljan, i on je tako.
     
  4. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Imaš lika u staklenom gradu, sa desne strane mala radnja. Čovjek radi samo servis, i masovno mjenja displaye.

    Meni je na telefonima mjenjao za male pare, i baš je perfektno izgledalo, kao da je tek iz radnje

    Usput ti pokaže slike šta je sve radio, i drži se profesionalnosti.
     
  5. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Hvala na preporukama. Svakako ću provjeriti ovog servisera u staklenom gradu pa ću vidjeti šta kaže.
     
  6. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    Jos jedna preporuka,covjek se zove Vanja....
     
  7. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Djevojci ispao telefon i pukao ispod display, a staklo vani citavo.
    Jel to isto moze kod tog lika i isplati li se popravljati, posto pretpostavljam da je skuplje nego mijenjati samo staklo?
    Telefon je Galaxy J5 2015
     
  8. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Vjerovatno da može, lik radi svašta. Najbolje je da odeš i pitaš, tako ćeš dobit najbolju informaciju.
     
  9. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Nisam u stanju da odem trenutno, pa se zato raspitujem.
    Uglavnom hvala, pogledat cu.
     
  10. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    062 686 766 Eto ti broj, pa ga nazovi....
     
  11. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Ovo je završeno, može lock. Kupljen kompletan set touch/display/ram za 47KM preko eBay-a.
     
Thread Status:
Not open for further replies.