P: Toshiba Qosmio X775

Discussion in 'Računari i komponente' started by heroic, Jun 9, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Re: Procjena: Toshiba Qosmio X775

    Koliko za podlogu? :grin:
     
  2. heroic

    heroic Komšija

    Re: Procjena: Toshiba Qosmio X775

    PM :mrgreen:
     
  3. Qler

    Qler Veteran foruma

    Re: Procjena: Toshiba Qosmio X775

    bas i ja kontam gdje se to za ovu lovu može uzeti quosmio sa hatman zvucnicima, i7, cpu i generalno ovom konfom
     
  4. anel007

    anel007 Komšija

    Re: Procjena: Toshiba Qosmio X775

    ma haman nije momak upucen po kakvim cjenama heroic rasprodaje komponente pa necemo mu zamjeriti, a mozda mu pase racunar pa pokusava da "podobro spusti cijenu" :mrgreen:
     
  5. bhd

    bhd Veteran foruma

    Re: Procjena: Toshiba Qosmio X775

    moEs za ovu lovu uzet nov asus rog ;)

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
     
  6. Tensai

    Tensai Komšija

    Re: Procjena: Toshiba Qosmio X775

    Ovakav laptop je teško naći na našem tržištu pa je teško i ustvrdit cijenu.U Beogradu isti model(doduše nijansu bolji jer ima 8GB RAM,750+500GB HDD i i7 2670QM) za nekih 2400KM.Tako da ovo ok cijena pogovo sa obzirom na poklone koji se dobijaju uz njega.
     
  7. heroic

    heroic Komšija

    Re: Procjena: Toshiba Qosmio X775

    Gdje su ti jeftini laptopi kad ja kupujem :mrgreen: ? Ja sam kupio Asus G750 ali ni blizu ove cijene, doduse ima GTX 780M sto je za dvije klase bolje od ovog.

    Da se razumijemo 1700KM je cijena za HWB, ima tu jos malo prostora za cijenkanje :D Ovo na piku je 2000 jer sve i da stavim 100KM, ne bi niko htio kupit dok mu ne dam popusta :D
     
  8. bhd

    bhd Veteran foruma

    Re: Procjena: Toshiba Qosmio X775

    A mislim, svakako moram reci da je to cjena za USA, al ko se nameraci ,moze ga sebi dovuci za +100 km od njihove cjene, bar bi ja tako uradio, i tako radim kad mi sta treba iz USA. Svakako je 2000, odnsono sada u ovom slucaju 1700 cjena ogromna, bez obzira sta prodajes. Laptop jest dobar nema sta :)

    I jos jednom da pozelim sretno sa prodajom :)

    http://www.ebay.com/itm/ASUS-G750JX-RB71-17-3-i7-4700HQ-12GB-DDR3-750GB-NV-GTX-770M-ROG-Gaming-Laptop-/140997586662?pt=Laptops_Nov05&hash=item20d41c6ee6
     
  9. Qler

    Qler Veteran foruma

    Re: Procjena: Toshiba Qosmio X775

    Jos na ovo dodaj porez i carinu.... i postarinu...
     
  10. heroic

    heroic Komšija

    Re: Procjena: Toshiba Qosmio X775

    Pa taj na linku je oko 2500KM, plus dostava/carina/PDV. Ja sam kupio isti model samo GTX 780M graficka :D
     
  11. Sena

    Sena Veteran foruma

    Re: Procjena: Toshiba Qosmio X775

    bhd ima svoje sheme, ali nije bitno, opet nije argurment, jer nema svatko nekoga u usa da to kupi i onda se petlja.

    lap od vrijedi 1700km i kraj price. Ne nasjedaj na price naseg naroda, ja sam previse puta nasjednuo......
     
  12. bhd

    bhd Veteran foruma

    Re: Procjena: Toshiba Qosmio X775

    Ma poenta je da kad narucis sa neta dodje te sto vi kazete, stim da sheme uzmes za bukvalno ovu cjenu ,znaci 2000 par maraka gore dole:)
    Pod sheme mislim neko ti uzme i poneses :) bez carine, poreza.. kad je privatni laptop.
    Ovaj lapash vrijedi 1700 u najboljim uslovima :)
     
  13. heroic

    heroic Komšija

    Re: Procjena: Toshiba Qosmio X775

    Ma ok je komentar, samo ove cijene van BiH meni nisu neko mjerilo, cak je i taj na linku 2500KM a ne 1700KM za koliko ja prodajem, cak i ako zanemarimo da sam voljan spustiti jos malo :
     
  14. bhd

    bhd Veteran foruma

    Re: Procjena: Toshiba Qosmio X775


    Ma naravno, dabogda ti njega prodo za 2000 :)
    samo eto, kao sto neko rece idi na najnize koliko mozes, da se prije rijesis, to je to :D

    A da je dobar, odlican je lapas
     
  15. heroic

    heroic Komšija

    Re: Procjena: Toshiba Qosmio X775

    Meni treba skoro 1600KM da kupim tablet, a laptop sam vec narucio taj sa tvog linka, samo druga graficka, i platio ga dosta vise nego tih dolara sto ima tu :D

    A cijena ostaje 1700KM, stim da sam voljan se malo nagoditi.

    Na piku pise 2000, jer je prvo pitanje svih kupaca, koliko je najniza, pa ja kazem 1800 eto, pa on kaze mozel za 1700 pa ja kazem moze i tako to :D Ja sam prodao dvije HD 7770, jednu za 250KM, drugu za 180KM, razlika je bila sto sam prvu stavio 300KM a drugu 200KM pocetnu cijenu :D
     
  16. heroic

    heroic Komšija

    Re: Procjena: Toshiba Qosmio X775

    1600KM
     
  17. heroic

    heroic Komšija

    Re: Procjena: Toshiba Qosmio X775

    1550KM (ukljucuje cooler i mis)
     
  18. heroic

    heroic Komšija

    Re: Procjena: Toshiba Qosmio X775

    1500KM maknite mi ovo iz ruku :D
     
  19. heroic

    heroic Komšija

    Re: Procjena: Toshiba Qosmio X775

    Refresh

    1500KM ukljucuje mis i cooler :D
     
  20. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Realno, lapaš je mašinerija, cijena je ok, ali ne zaboravi da je ovo Bosna, uz sve želje, da bi ja recimo priuštio ovako nešto, morao bi tri mjeseca džaba raditi. Gledajući stanje u globalu u državi, ide sve ka dubljoj dubizi. Sretno sa prodajom.
     
Thread Status:
Not open for further replies.