P: Toshiba Qosmio X775

Discussion in 'Računari i komponente' started by heroic, Jun 9, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. heroic

    heroic Komšija

    Ma svjestan sam ja da je tesko prodati, ali meni vise ne sluzi, kupio tablet. ultrabook, ubrzo mi novi gaming laptop stize, kad bi dobio 1400 mirno bih lezao i gledao u novi tv :D
     
  2. aeRo

    aeRo Komšija

    Za ove pare ce sigurno svako uzeti nov laptop, a kakvo je stanje slabo ko ima i ovoliko da odvoji za laptop.. Ja svoj macbook isto dzaba dadoh. Jedino ako naleti neki okorjeli gamer sa nizim budzetom.. Ovakve stvari kad se uzmu, uzmu se da ih izmuzes dok ne riknu jer na njima samo mozes popusiti pare.
     
  3. heroic

    heroic Komšija

    Za 1500 i manje mislim da se moze naci musterija, meni se ne zuri tako da cu pokusati sto vise izvuci.
    btw kolega aero cestitam na ROG-u, ja svoj jos cekam :D
     
  4. aeRo

    aeRo Komšija

    Hvala, moj danas stize vjerovatno :mrgreen: Ako ne onda cu se nacekati da se posteno poigram s njim, nema me u bih narednih 15 dana.. jesi uzeo isti ili?
     
  5. heroic

    heroic Komšija

    Isti, samo 780M graficka. :D ja sam u svedskoj kupio pa me tamo ceka, vjerovatno cu tek u sept otici po njeg.

    hajmo ljudi i na ovu cijenu od 1500KM dajem DOBAR popust :D
     
  6. heroic

    heroic Komšija

    Ako ima iko da je ozbiljno zainteresovan nek posalje ponudu na PM, samo mi nemojte nuditi zamjene, ako treba prodati nesto na piku moze se sacekati :D
     
  7. heroic

    heroic Komšija

    1400KM
     
  8. heroic

    heroic Komšija

    Prodato konacno :D lock
     
Thread Status:
Not open for further replies.