P: Western Digital Elements Desktop 1 TB

Discussion in 'Računari i komponente' started by amarextreme, Sep 27, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. amarextreme

    amarextreme Aktivista

    [​IMG]
    Eksterni Hard Disk proizvođača WD, Western Digital, model "Elements Desktop", sa ukupnim kapacitetom memorije od 1 TB (1024 GB). Ovaj model napajanje prima putem elektro adaptera, koji naravno dolazi uz njega. Prenos podataka vrši se putem USB komunikacije i to 2.0 USB tehnologijom. Hard Disk radi na atmosferi temperature od 5 C do 35 C, za temperature ispod 5 C, ili eventualno temperature veće od 35 C ne garantujem funkcionisanje HDD-a a da to ne bude bez posljedica za ispravnost aparata. Dimenzije ovog eksternog hard diska možete pogledati na slici koju sam postavio uz ovaj artikal.



    Što se tiče kapaciteta, na 1 TB memorije možete odprilike pohraniti različitih fajlova, a ovdje su neke brojčane stavke koje će Vas možda zanimati :

    Fotografija cca. do 200.000 ; Video zapisi cca. do 80 h trajanja video zapisa ; Pjesama (audio fajlova) cca. do 250.000

    Cijena : 128 KM
     
  2. pac

    pac Komšija

    Jos da si cijenu napisao...
     
  3. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    puno... 150 plafon
     
  4. pac

    pac Komšija

    Ako sam dobro vidio u plusu ima isti model za 146KM

    HDD EXTERNI 3.5" 1TB WD Elements Desktop (WDBAAU0010HBK-EESN)
     
  5. bhd

    bhd Veteran foruma

    200km je 2TB genelec, ingel..
     
  6. amarextreme

    amarextreme Aktivista

    Greška u tipkanju je bila... Mislio sam staviti 108... Ali sad kad vidi komentare od kolega... Mogu mu još malo podići cijenu :) Pa ode ode... Nije hitno mi :)
     
  7. neko

    neko Aktivista

    nov? koristen? garancija?
     
  8. amarextreme

    amarextreme Aktivista

    Polovna roba, ali kao nov, korišten samo za arhiviranje kolekcije Full HD filmova, tako da sam ga samo koristio, spajao na komp i prebacivao skinute i pregledane filmove... Garancija naravno NE, pošto je polovna roba... Dolazi sve uz njega kao i kad se kupi nov, čak i kutija u tiptop stanju :) Ja sa ovim ex. nikada nisam imao nikakav ama baš ni problemčić. Razlog prodaje je to što sam pribavio sebi 2x WD My Book 2TB kapicetata ex. hdd-ove... Vremenom sve postaje malo prostora, memorije :)
     
  9. amarextreme

    amarextreme Aktivista

    PRODANO...

    Tema može pod lock, ili kako to već ovdje na forumu ide kada se završi prodaja, nisam upućen, sorry, ako mi ko može pojasniti, jel od mene dovoljno što sam napisao PRODANO ili trebam nešto još odraditi po pitanju ove teme ?
     
Thread Status:
Not open for further replies.