P990 ili NOKIA N80

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by NAILS, Jul 18, 2007.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    dali ovaj mobitel ima uzeti u sarajevu ili bilo gdje u bosni.. da i hercegovini

    trebao bi da kosta nekih 600 km

    radi se o ovom telefonu:

    [​IMG]
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Sumnjam da ga ima po cijeni od 600KM. :roll:
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    u hrvatskoj je negdje oko 300 a u srbiji 305 €.. pa nebi kod nas smjelo prec nekih 620km.. valjda

    nego, dali ga uopste kod nas ima i gdje
     
  4. vnm_

    vnm_ Komšija

    na newsgrupama kod dilera prije nekih mjesec dana, citiram:

    "nov, full pack, nix brendiran 700KM"
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    e pa radje cu uzet 80-100 km nasut goriva i otic do zagreba..
    ..toga sam se i bojao da budu drasticne cjene.. hebemu...
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Re: P990

    mali refreš..

    da li je u SA ili bilo gdje u BiH dosao ovaj telefon.. jos ga nisam uzeo.. hebiga, prve pare se potrosile
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Re: P990

    telekom bi navodno trebao imati bolji, P1 model u ponudi, ali ne znam imaju li ga na stanju (cisto sumnjam)...
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Re: P990

    imaju u ponudi P1 http://www.bhtelecom.ba/mobiteli_postpaid.html
    sad ne vjerujem ni ja da ga imaju na stanju.. razmisljao sam i o tome.., sigurno bi ga uzeo da moze na ovo ultra plus ali kad bi otisao na pretplatu.. kostao bi me debelo
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    na zalost.. izgleda da odustajem od P990 radi nabavke pa sam sada u potrazi za n80

    dakle interesuje me opet ima li u Sarajevu ili bilo gdije u BiH nokia n80.. dakle treba mi nova sa garancijom i kolika im je cijena

    u Zenici ih nema.. barem ne za sada,... nasao sam jedan u robnoj kuci Bosanka ali polovan (prodaje se u jako dobrom stanju za 350KM).. lik mi obeca da ima jos jedan nov samo treba provjeriti cijenu

    ja danas dosao kaze on nema nov a ne moze ti niko nabaviti u Zenici (kako sa sigurnoscu to izgovori)

    pitao sam jos na par mijesta da li bi mogao naruciti.. oni kazu da ne mogu

    tako da sam prisiljen kupiti (naravno ako ima) van Zenice

    Hvala unaprijed..

    poz