Pale Moon

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Reznor, Jul 19, 2014.

  1. Reznor

    Reznor Overclocker

    Ne vidim da je iko ovdje spomenuo ovaj odlican browser pa evo ja cu, mozda kome dobro dodje :D
    Dakle, ovo je opis sa sluzbenog sajta, dostupan i za Linux i za Win:

    Pale Moon is an Open Source, Firefox-based web browser available for Microsoft Windows and Linux, focusing on efficiency and ease of use. Make sure to get the most out of your browser!

    Pale Moon offers you a browsing experience in a browser completely built from its own source with carefully selected features and optimizations to maximize the browser's speed*, stability and user experience, while maintaining compatibility with thousands of Firefox extensions many have come to love and rely on.

    http://www.palemoon.org/

    Ono sto se meni svidjelo je da je prilicno brz i da dolazi uz njega DuckDuckGo kao defaultni search engine.
     
  2. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ne znam zasto,ali meni je ovaj browser sve samo ne brz.Dok izrenda stranicu oznojim se sav.Sporo da Bog sacuva :smt003
     
  3. Reznor

    Reznor Overclocker

    A pise da je Firefox-baziran i da ima neke njihove optimizacije da bude jos brzi pa radi na min 256 MB RAM :?
    Ne znam sto kod tebe stvara probleme, probao sam ga na 7, 8ici i na Linuxu i otvara mi sve kako treba.
     
  4. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ma ne,znam sta god otvaram uopste nece da skrola prema dole,vuce se sve dok se skroz str ne ucita i tek onda radi kako treba.