Passat 3c elektronska kocinica

Discussion in 'Generalna diskusija' started by _amar, Feb 3, 2013.

  1. _amar

    _amar Aktivista

    Danas stanem na sred grada sa autom, aktiviram elektronsku kocinicu, sve u redu. Da je iskljucim nece. Tako sam jedno sat vemena stajao na sred ulice palio/gasio auto, pokusavajuci kociniocu iskljuciti, stalno kompjuter izbacije gresku na elektronskoj kocinici. Nekako sam je uspio iskljuciti ali idalje stoji na instrument tabli i racunaru da ima greska na kocinici, i daje zvucni signal kada se predje 10 km/h. I primjetio sam da kocinica propada polagano do pola, dalje nece, to mi se prije nije desavalo. E sutra trebam rano ujutro za Bihać, jel mi sigurno voziti se sa ovakvim autom?
     
  2. wragg

    wragg Aktivista

    Nije definitivno. Uzmi ujutro rentacar ako nemas cime drugo za Bihac, a za ubuduce kupi VCDS, cisto radi kontrole.
     
  3. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    sad po ovakvom vremenu i ne bas

    Sent from my brain using Tapatalk
     
  4. _amar

    _amar Aktivista

    Rentat auto ne trebam, imam drugo vozilo. Ovo zasigurno ostaje u garazi. Znate li preporuciti neki servis za rijesavanje ovog problema? Kod mene u gradu nema niko da se bas razumije oko elektronike.
     
  5. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    http://forums.vwvortex.com/showthread.php?4153206

    Po tome ispade da je većina rješavala problem zamjenom prekidača. Možda ne bi bilo loše da nazoveš i Nipex u Tuzli pa da vidiš koliko se cijene kreću, te da pitaš usput koliko im je poznata ta problematika.