PayPal pitanja

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by AhmeT, Jul 2, 2007.

  1. zilo

    zilo Komšija

    Prilikom registracije treba se ukucati code koji oni posalju na mail, medjutim nije ispravan code ili nekim cudom nece da ga prihvati. 3 puta ''WRONG'' i blokirana.

    Ma ne treba mi PayPal, registrov'o sam se bezze. Ako zatreba, ima druga kartica pa valjda prodje sve udure. :wink:
     
  2. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    To ti je jedan broj koji ti se pojavi na izvodu, a ne koji ti posalju na mail, to je nešto drugo.
    Vjerovatno si na tome pogrješio.
     
  3. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Re:

    Isto dizanje te kartice ne košta ništa u Raiffaisenu, treba čekado do 7 dana i postat ćete vlasnici kartice. Radi na paypalu i ostalim servisima. Ovih dana sam zavštio sve to, i evo sada online transakcije idu bez problema. Ako ko treba kakvu pomoć neka kaže.
     
  4. zilo

    zilo Komšija

    Re: Re:

    Kosta 5 KM, koje ce ti uzeti kada prvi put uplatis neki iznos na karticu.
     
  5. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Niko mi od njih onda ništa nije rekao. Ali nema veze.
     
  6. Zlatan

    Zlatan Komšija

    Visa electron debitna iz HVB-CPB-svako je moze dobit -ne treba radno mjesto i slicno- provjereno radi na paypal
     
  7. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Da ne bi otvarao novi post.
    Ja imam i Visu Electron i Maestro kartice iz HVB banke i ni jednu nece da prihvati za produljenje pretplate na WoWu. E sad me zanima da li iko od vas ima neke od ove dvije kartice i da li moze sa njima da placa Blizzu. Kada ja ukucam broj kartice jave mi da to nije validni broj te kartice :roll:. I eto ako neko igra WoW na ovom forumu i placa preko neta neka mi se javi na MSN da, ako hoce, mu ja uplatim na karticu tih 13E da mi uplati samo jedan mjesec dok ja u medjuvremenu ne skontam nesto drugo ;)
     
  8. ming

    ming Veteran foruma

    Evo upravo sam i ja u tim problemima, treba ti kreditna kartica ne debitna.
     
  9. zilo

    zilo Komšija

    Moze i debitna! Kod mene je Visa Electron iz Raiffeisen banke i uplatio sam WoW regularno tamo negdje krajem avgusta. Bilo je nekih problema i odbijala se uplata, javio sam se GM-u i nakon toga je sve sredjeno.

    Ado, probaj i ti. Posalji mail GM-u i iznesi problem.
     
  10. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Evo uspio sam... problem je bio do nasih slova... ali sta mi nije jasno je to da sam vec par puta kucao sa nasim slovima i nije prolazilo, danas eto prodje...
     
  11. iPod

    iPod Novi član

    Potrebna mi je samo jedna informacija, jeli mi trebamo prije kupovine putem paypal-a prebaciti pare na paypal ili PayPal automatski povuce iznos sa kartice, to mi nije jaso jer nemogu da dodam novac na PayPal, daje mi samo putem bank accounta u americi :S, to mi nije jasno....
     
  12. zilo

    zilo Komšija

    Automatski povlaci lovu sa kartice.
     
  13. iPod

    iPod Novi član

    Odlicno :)
     
  14. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    PayPal je sranje da se ovako izrazim. Nemaju podršku za BiH i lahko se može desiti da blokiraju acc.
    Solucija : moneybookers.
     
  15. GW

    GW Moderator

    Slažem se. Moneybookers je provjereno dobar.
     
  16. ming

    ming Veteran foruma


    Sta to bolan pricas?

    Trenutno nije omoguceno primanje novca, dok uplate rade perfektno. Ne znam kako si uspio blokirati acc, ja sam sa non verified accountom izvrsio sest uplata na eBayu i svaka je prosla.


    Mozes reci da smo mi karina i zahvaliti se PayPalu sto su uopste ubacili podrsku za BiH, vjerovatno vani ima osoba koje prave vece cifre dnevno nego svi korisnici u BiH.
     
  17. zilo

    zilo Komšija

    Haha. Ma ja ba, gazde PayPal-a su čergaši iz Butmira. Ko ce im vjerovati ...

    Salu na stranu, PayPal koristim oko pola godine i sve je udure. Cak mi neki dan dadose par eura nekakvog bonusa. :D
     
  18. ming

    ming Veteran foruma

    Zilo, kada cemo pare uzimat na kladionici? :mrgreen:
     
  19. zilo

    zilo Komšija

    Kad god hoces. Ja sam im svu bonus-sadaku pokupio. :mrgreen:

    [​IMG]
     
  20. r4d0n1

    r4d0n1 Guest

    mobster_1930, da vas pitam, sta treba upisati za verifikaciju kartice, ono izmedju 1.01 i 2.99?


    hvala