pc 1000-1100 km

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by Shilje, Apr 21, 2017.

  1. dmr

    dmr Veteran foruma

    Da, Perop ti i dovuce kuci, ako si iz Tz.
     
  2. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    i ja sam primjetio da i dalje prikazuje oglase iako sam blokirao nekoga
    takodjer imam jos jedan bug a to je da nekada ne mogu da kliknem na oglas sa pocetne strane,jednostavno nece da ga otvori,kao da nisam ni kliknuo,dok otvaranje u novom tabu radi,ako kliknem na desni pa onda da otvori u novom tabu
    ima jos sigurno 4-5 bugova koje sam primjetio na piku
    a najvise me nervira bug na njihovoj win 10 aplikaciji,gdje kada ti neko odgovori na pitanje,ne prikazuje odgovor kako treba,nego ga razvuce na milion redova po 5 slova

    ontopic
    i meni se cini da ti je bolja opcija da uzmes pozajmicu a kupis komp od pere ili nekog provjerenog sa pika...i sa kamatom koju ces dati banci,opet ces ustediti 15-20 %,sto na tvoj iznos za racunar i nije malo
     
  3. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    @zipo i meni se dešava isto, nije do tebe, već do sajta. Poruke često znaju bugati, neće da otvori, neće da pošalje, slike neće da se loadaju ili upload, artikli sa pocetne se ne otvaraju ponekad i sl...
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ne znam za Tuzlu, ali sa Perom (i još jednim ne mogu se sjetiti profila) sam uvijek dogovorio besplatnu dostavu do Sarajeva.
     
  5. dmr

    dmr Veteran foruma

    Moguce za Sa, ali posto je Tz blizu licno dovuce. A taj drugi je vjetovatno InsertHome
     
  6. xman

    xman Komšija

    Perop,InsertHome tj Alexandar,kod njega sam uzeo cijelu konfu iz potpisa sa 980 TI koju sam kasnije zamijenio kod Mickey-a,takodje full ok lika.
    Stim da ce najvise vremena da bira i dogovara sa tobom imati Alexandar. Nemas potrebe dalje od te trojice da gledas.
     
  7. Shilje

    Shilje Aktivista

    gamingshopbn na piku 80% robe nema,perop nema vremena tek iza 1 og maja a sa ovom dvojicom se sutra cujem.ovaj mickey je lik iz banjaluke i nick mu je mickey84?
     
  8. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

  9. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Ne moze taj na ultra ni igre od prije 4-5 godina :D
     
  10. Shilje

    Shilje Aktivista

    ma odlucio sam iskihati 1500 samo dali uzeti preko pika ili od lokalnih distributera da se tako izrazim
     
  11. xman

    xman Komšija

    PIK druze,nemoj se libiti,ovde imas dosta momaka koji ce ti za 1500 sastaviti odlicnu konfu,nazovi Mikija i reci sta zelis,i za 10 dana je masina kod tebe.
     
  12. Shilje

    Shilje Aktivista

    Najvjerovatnije cu sa Aleksandrom zavrsiti posto sam mu blizu doci ce mi kuci i donijeti pc tako da i u slucaju problema on dolazi kuci sto mi je super