PC i TV??

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by PKLAT, Jul 4, 2009.

  1. PKLAT

    PKLAT Aktivista

    Znaci imam problem, spojio sam TV na comp i na TV-u nikako ne uspjevam prikazati film koji zelim gledat:D Laicko pitanje al jbg :D
     
  2. apdejt

    apdejt Overclocker

    Prikaze ti video prozor ali slika stoji crna ak sam te dobro skontao ???
     
  3. PKLAT

    PKLAT Aktivista

    Ma jock, nego imam na ovom monitoru od compa sliku i sve, al nemam na TV-u dobijem je kad prevucem film, ali hocu da i na TV-u imam sliku a i na compu :D
     
  4. apdejt

    apdejt Overclocker

    Pa umjesto "extended" moda trebas ukljuciti "clone" mode u pustavkama graficke kartice.
     
  5. DzigiBau

    DzigiBau Novi član

    bilo bi dobro ako nam mozes kazat dvije stvari, prva koja je graficka karta, a drugo kako kacis kompjuter na televizor, jel to s-video, HDMI ili standardni kompjuterski ulaz. ono sto zapravo moras uciniti da switchujes izmedju monitora i televizora ili da je signal samo na jednom od njih, jer je tako najlakse za kompjuter. sad da ide slika na oba, moze naravno, ali treba to pravilo postaviti.
     
  6. PKLAT

    PKLAT Aktivista

    Graficka je ATi Radeon 9550, a comp kacim D-sub prikljuckom tj na grafi imam jedan DVI i jedan D-Sub i na D-sub mi je prikacen comp a na DVI onim hepekom DVI to D-sub pokopcam TV, a to clone mode gdje da postavim posto nemam CCC :D
     
  7. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    E moraces da instalias CCC ako hoces da imas kontrolu nad svim opcijama svoje grafe.Ja sam imao tu grafu nekad davno i jednini noviji CCC koji je radio kako treba je bio 7.7 pa pronadji ga ne netu i instaliraj i deri.
     
  8. Nani

    Nani Komšija

    Postavi TV da ti je primarni monitor i rijesen problem!