PC to SAMSUNG HT-Q20

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by zoi, Aug 12, 2007.

  1. zoi

    zoi Veteran foruma

    ako neko zna kako da povezem PC i navedeno kucno kino,ja sam gledao po manualu nista nepise,a na DVDu nema nekog PC in/out prikljucka.jel to znaci da nemam NIKAKVU mogucnost povezivanja istog ili..bezze mi sada kupovat zvucnike za komp kada vec imam ove :( btw.staru liniju i subwofer sam povezao uspjesno sa kompom preko AUXa a sada neznam dali bi se to dalo odraditi i na DVDu?

    jos jedno pitanje.dali mogu nastimat da mi TV program sa Obicnog ili SatTVa ide preko ovih zvucnika?

    stvarno nisam "dobar" sa ovime pa molim da mi pomognete.
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    pa ako nema nikakav input za zvuk normalno da ne mozes nista uraditi po tom pitanju. tv i sat receiver ti isto tako moraju imati rca izlaze a kucno kino rca ulaze da napravis to sto si zamislio...
     
  3. zoi

    zoi Veteran foruma

    ima nazad pored Video Outa,Audio IN L i R to valjda oznacaje left i right :?
    jel to treba da bude i mozel preko tog?
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    pa ja, to je to onda. pc mozes bez problema prikljuciti, a tv i sat u zavisnosti od izlaza na tim uredjajima...
     
  5. zoi

    zoi Veteran foruma

    tnx baha sad jos kad bi mi rekao ti ili neko drugi kako da prikljucim oreko kojeg kabla i imal gdje nabavit taj kabal?

    EDIT:na TVu imam 2 SCARTa i one cincheve ili kako se to kaze.znaci video i Audio L i R.jel mi moze i TV se skopcati?ja sam pokusavao da ove kablove ukopcam na DVD ali nemogu nikako dobit da mi zvuk ide na zvucnike od kucnog kina


    EDIT2:evo uspio sam PC skopcat na ove zvucnike ali sa PREPREvise komplikacija.znaci ja sam ranije skopcao svoju Hi-Fi ili liniju sa PCom preko AUXa.sada sam kabal koji je prije isao do woofera dodatnog ukopcao u DVD ali to ruzno izgleda.previse kablova i ostalog shita :( jel moram samo da napravim kabal sa dva razlicita prikljucka,jedan za PC a jedan za DVD i to je to?pa to sam i sam trebao skontat ranije :lol: sada samo da mi je naci duuug kabal da ovo uvezem.