PES 2012?

Discussion in 'Igre i konzole' started by avduka, Feb 17, 2012.

  1. avduka

    avduka Aktivista

    Skinuo sam ovu igru sa pirat-a i snimio kako je napisano sa ultraISO programon na dvd ali kad dvd ubacim u konzolu(stara velika konzola ne slim) cuje se ono slajdranje dvd-a....imam od prije pes2011 i on radi ok...neki dan sam jos ocistio komplet pleyku i laser tako da ovo igara sto imam naravno nisu orginali...ucitaje sto se kaze od prve....ali ovaj pes2012 nece...samo slajdra i nesto stekce u plejki kada ga ubacim...isti slucaj je i sa nekim relly CD-om..kojeg sam nasao negdje medju cd-ovima pa reko da probam ...kad i on slajdra...zna li neko sta bi mogao biti problem...mozel biti do dvd-a?...inace neki philipsov dvd-r medij...?
     
  2. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    To od ovih padavina pa slajdra :)
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Rjesenje tvojh problema lezi u tome da se rastanes od 40€ i kupis original. :lol:
     
  4. avduka

    avduka Aktivista

    ...ne kontam....
    neo hoces reci da nemoze pes2012 ka da radi kao pirat...na torent linku pisu ljudi da radi ok...pa sad....?
    konto sam reko da nije do pleyke ili dvd medija...?
     
  5. zoi

    zoi Veteran foruma

    Hoće reći da je piraterija zabranjena na forumu, ta da možeš samo ban dobiti ako budeš uporan.
     
  6. donjapa

    donjapa Overclocker

    25 Eura, pre-order, svake godine, isplati se dati ako ces igrati online.
     
  7. avduka

    avduka Aktivista

    aaa....ok...:)
    ma kakvi ba on line...malac cali sokera....a posto bi i babo ponekad odigro s Juvetom reko da mi je noviji...:)...ali eto nes nece...znal ko kakav dobar forum glede ovoga...?
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    Da zavrsimo diskusiju o pirateriji: trenutno nije moguce igrati PES 2012 na 'flashovanoj' konzoli, trenutno jedina opcija ti je kupit original.