PES-Soccer vodić do savršenstva...

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by Inzinjer, May 11, 2004.

  1. Inzinjer

    Inzinjer Aktivista

    Pozdrav...

    Do jučer sam bio Gazda što se tiše PES-a ili ako hoćete Soccera (tako je kod nas poznat).

    Ali šta se dogodilo.Jučer me je jedan momak nabušio 5:1 (na Play-stationu 2) i to mi je teško palo , jer sam inače dobar igrač.

    O čemu se radi. Ja sam dobar u igri i vođenju napada i držanjem kontrole ali ovaj momak ima neke extar postavke , formacije , odbrane ,strategije , Deffene , Attack itd...tako da me je momak nabušio a inače ljudi kažu da i oni nisu vidjeli tako dobru igru.

    Mene interesuje zna li tko kakvu adresu gdje ima konekakvo uputstvo-vodić za dobru igru u Soccer-u.

    Oglavnom znate o čemu govorim.O stranici gdje ću pronaći sve o igri i kako biti majstor Soccera i kako majstorski i profesionalno namjestiti postavke navedenih elemenata.

    Ali , uputstvo mora obavezno biti na našem jeziku pošto je engleski fudbal komplikovan...I nije bitno koji je Soccer , pošto svi imaju istu igrivost ali da ipak kažem ja igram PES3 na računaru a takav ima i na PS2.

    Ja sam tražio i po Google-u ali slabo tamo da mi da neki orjentalan link.

    Znači ako neko zna neka navede link.

    Hvala.
     
  2. Inzinjer

    Inzinjer Aktivista

    Momak me vodio 3:0 onda je igrom slučaja zabijem nekakav jadan gol -koji nije ni nalik mojim extra golovima i onda me on na kraju dobije 5:1.

    tužno , zar ne.
     
  3. abasi

    abasi Aktivista

    Pa posto neznam bash mnogo o fudbalu , rezultat 5:1 je puno . pa pitaj ga za revanš ?? mozda u revanšu izgubiš manje :D

    poz.... :p
     
  4. pentium4-athlonxp

    pentium4-athlonxp Aktivista

    Dodji amo u Sa ja te upoznam sa jednim mojim frednom koji ce mozda procitati ovaj post nek ti da lekciju iz postavki on to zna nesta podesava mjenja stavlja ma nemozes proci sredine.
    Ja zadovoljan da na 5-oj zvjezdici mogu 1:0 dobiti ma sminka.

    A imam neki cudan problem sa WE7, naime kad igram odjednom mi se zvuk zbrka i moram poslije utakmice da gasim igru pa da je ponovo pokrecem. IRITANTNO
     
  5. Spider

    Spider Aktivista

    Ma jarane da ti iskreno kazem ja mislim da to nema.Imam ja ako znas nekadasnji casopis PSX u kojem imaju neki trikovi,folovi,finte i sta ja znam ali slabo pomaze.
    Nego ti joystick u ruke i samo se stelaj do dovodi do savrsenstva :wink: .Nabusices i ti njega :lol: .
     
  6. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    8)