PES6 PS2 Patch

Discussion in 'Generalna diskusija' started by tERMINator x, Feb 18, 2007.

  1. tERMINator x

    tERMINator x Aktivista

    Downloadovao sam patch sa punim nazivima i grbovima timova za PES6 na PS2. Postupak je sljedeći:
    prebacim igru na hdd; onda sa 2 programcica napravim taj patch i fakticki dobijem petchovan novi soccer. E, sada se javlja problem kako da to sprzim. Pokusavao sam sa nerom ali mi ps2 ne cita. Mislim da to treba preko rakije, ali je fazon u tome sto imam iso fajl a valjda za rakiju treba .mds ili .mdf. Nisam siguran :oops: . Ako neko zna zamolio bih ga posta jer stvarno to nisam nikad radio pa oprostite na neznanju. :wink: :cry:
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    skini dvd decrypter, prebaci ga u iso write mode i to je to. s nerom treba snimati samo cd igre a dvd ni slucajno jer u dosta slucajeva ne rade...
     
  3. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    Radi i s Nerom, samo trebas izabrati pravu opciju. Nadji DVD Rom (UDF) ili DVD (UDF/ISO). Probaj.
     
  4. tERMINator x

    tERMINator x Aktivista

    Uradio sam sada tako i ne radi. Samo sam upropastio DVD. :cry: :cry: :cry:
     
  5. tERMINator x

    tERMINator x Aktivista

    Aha. Nisam vidio ovaj drugi post. Jel mislis na Nero burning ROM. Ako da, i to sam probao ali ne ide.
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ako ces sirove fajlove trpati na dvd, onda disk mora biti snimljen kao iso/udf sa restrikcijama ukljucenim.
    kad samo image snimas ne moras nikakvu opciju u neri da stimas. fino nadjes dvd decrypter ili img burn. neru batali kad je snimanje igara za ps2/xbox u pitanju...