Pete's Collection

Discussion in 'Igre i konzole' started by Dog_Father, May 22, 2012.

  1. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

  2. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Svaka mu cast :) ... Slike su preloode sve jedna za drugom. Ali kada sam na kraju vidio one fotelje .... slag na torti
     
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Jos sve spojio na neki switch, nema zezanja oko prikljucivanja, samo ukljuci konzolu koju hoce :)
     
  4. dmr

    dmr Veteran foruma

    mogu mislit kako izgleda, jebo Kim Dotcom-a :D
     
  5. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    :mrgreen:
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Da sam ovo vidio prije 2-3 godine, pojeo bih se od muke. Sada mi je ovaj hobi tesko gubljenje vremena. Vrlo se tesko rijesiti ovih stvari a pri tome izvuci barem 50% ulozenog novca. :)
     
  7. AdoSA

    AdoSA Komšija

    hmmm vrijednost ove kolekcije moze samo rasti sa vremenom imho...
     
  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    I sta kad k'o fol naraste? Obogatis se mozda ili otvoris muzej? Ne vrijedi to na ovim jadnim prostorima gdje ljudi ne cijene vrijednosti ovih stvari.
     
  9. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Pa dobro ima drugih biznisa ako je nekome cilj preprodavati robu, ovo je vise za srce i dusu :)

    Meni bi bila dovoljna sobica obicna sa aktuelnim konzolama, finom foteljom i TV-om :)
     
  10. zoi

    zoi Veteran foruma

    Super kolekcija, kvalitetno i s ukusom odrađeno. Ja bih nekako rađe NES/SNES da raspalim koju :D
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Mislim da je tesko nekome ovo ostvariti ko radi, ima porodicu, iznajmljuje stan/kucu, placa racune i sl. :)
     
  12. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ja bih prije duplo veci tv i 2 konzole :D
     
  13. Vedo

    Vedo Moderator

    Najmanja je frka za TV, svega 2500 USD je 70" :smt002
     
  14. dmr

    dmr Veteran foruma

    ja bih bar 100" :D

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  15. Haker

    Haker Veteran foruma

    Svaka cast liku za kolekciju, izgleda fantasticno. Neo, zadnja stvar nekom ko ovo ima je prodaja ili neka zarada.

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk
     
  16. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ne mora biti zarada u pitanju. Poenta je da moras biti teski no-lifer da ovo skupljas i restauriras po potrebi. Znam jer sam imao 90% ovih sistema i podosta igara za njih. Nekada sam znao i po 7-10 dana ostaviti samo na jednoj konzoli dok je ne restauriram, modujem i sl. Na kraju nisam vidio nikakvu prakticnu vrijednost toga pa sam batalio sakupljanje.
     
  17. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa kad je kolekcionarstvo bilo prakticno? Ja licno sam pobacao sve sto sam skupljao, od casopisa, konzola, igara, knjige sam donirao biblioteci

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk
     
  18. dmr

    dmr Veteran foruma

    Glavna mu je ova, PC sa emulatorom :D

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  19. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Lik 'ladno kaze "nemam pojma sta je HQ2X filter" u emulatoru. :lol: