pioneer dvd

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by VR6, Apr 3, 2008.

  1. VR6

    VR6 Komšija

    al ne kontam ga nikako :D snimim ja na plus i minus dvd , ocitava ga i snima oke...

    samo mi ovaj dvd nece ucitat , sve ostale oce :S stvarno je ova tehnologija spetljanja , i sama sebi hihihi


    i sad mi nije jasno koje mi ovaj dvd 112d podrzava , + ili -
     
  2. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Pa onda ne valja DVD. :smt003
    DVD citac bi trebao da cita oba, ali ima nekih modela koji ne vole + odnosno -. Ne znaci da ta przilica ima problema sa citanjem, nego jednostavno - kako je GW rekao, ne voli ž-class medije.
     
  3. VR6

    VR6 Komšija

    dvd je + , i na istim medijima sam snimao i prije i citao , a jedan covjek mi je rekao da ima nesto kod nec przaca neka opcija koju kliknes i samo nec moze valjda citat , sta ja znam :D ugl danas sam i kod cure isao , nije moglo , ne sjecam se koje je marke dvd rom , mislim da je lg il sony


    ugl tehnologija sto je naprednija do je veca kita :D
     
  4. VR6

    VR6 Komšija

    e momci , moze li mi ko reci , koje moj pionir ne podnosi a koje podnosi medije... + - ono
     
  5. Zlatan

    Zlatan Komšija

    ma ja mislim da tu nema nekih striktnih pravila...mislim cak da svaki pijonir broj taj i taj nije 100% isti a cisto sumnjam da su i mediji raznih proizvodjaca 100% identicni...itd i sl.
     
  6. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    :roll:
     
  7. VR6

    VR6 Komšija

    verbatim dvd+ su :\ ne znam jesul kvalitetni,al im je fina cijena :D nisu znaci no name :p
     
  8. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Odgovarao sam na ovaj post :



    Nema veze koje ti koristis (Verbatimi su OK), nego koji je medij 'taj' sto ti je jaran dao. Mozda je jednostavno error u przenju. Jel ti jaran napravio jos jednu kopiju? Na kojim brzinama je przio?
     
  9. VR6

    VR6 Komšija

    ne znam,otici cu opet da mi sprzi,jer mi je vec jednom sprzio nesto i bilo je ok :D