PIP: AMD Ryzen 7

Discussion in 'Računari i komponente' started by JVC, Apr 17, 2018.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. JVC

    JVC Overclocker

    Procjena, i eventualna prodaja:
    MB: ASUS ROG STRIX B350-F Gaming
    https://www.asus.com/us/Motherboards/ROG-STRIX-B350-F-GAMING/
    AMD Ryzen 7 1700 BOX
    Ploca, i procesor imaju godinu, i po garancije kod prodavca sa kojim godinama saradjujem.
    Napojna Cooler Master 520w modularna, donesena iz vana, malo koristena, ima sve sto ide uz nju, jutija, i svi kablovi koji nisu koristeni.
    molio bih prcjenu, u slucaju prodaje raja sa foruma ima popust.
     
  2. JVC

    JVC Overclocker

    ima li iko barem neku predstavu, a da nije u kamernom teatru...:D
     
  3. ljiljan

    ljiljan Aktivista

    Da ne lupam cijene, ako imas jos garancije, uzmi cijenu nove komponente i smanji za nekih 20-30%.

    Za starije komponente se moze diskutovati o procjenama ali posto su ti dijelovi relativno novi i mainstream ne bih smanjivao cijenu vise od tih 20-30%

    Neka me neko ispravi ako grijesim u procjeni.
     
  4. JVC

    JVC Overclocker

    ma to mi je najlakse ali kontam da nebude pretjerivanje, ali da nebud ni djabe
     
  5. JVC

    JVC Overclocker

    Uglavnom za 10 ili malo vise dana ide u prodaju, cijena ce biti solidna, a napojna CM 520w modularna ide kao poklon kupcu, samo meni da stignu nove komponente,
     
  6. JVC

    JVC Overclocker

    Evo ovakomene je kostalo 898km
    znaci prodaja 700km obadvoje, napojna Cooler Master 520w modularna iz vana dobijena full sa kutijom i svim kablovima, i malo prasine gratis kupcu ploce, i procesora sada to napaja ko zmaj
    lokacija sarajevo
    dostupno od onog sljedeceg vikenda dok meni stigne nesto drugo tj. AMD Rayzen Threadripper 1950x.
     
    Last edited: Apr 19, 2018
  7. JVC

    JVC Overclocker

    Tema se moze zatvoriti, kupac je rezervisao, i dao kaparu.
     
Thread Status:
Not open for further replies.