PiP: ASUS ROG G750JX

Discussion in 'Računari i komponente' started by aeRo, Jul 25, 2017.

  1. aeRo

    aeRo Komšija

    Pozz,

    Moze li procjena ovog mog laptopa iz siga? Kod mene je neke tri godine, cuvan i bez ikakvih ostecenja. Mene je izasao oko 3,400KM ako se dobro sjecam kad sam ga kupovao.

    Zadnjih godinu i po nisam nista odigrao, a posljednjih 7-8mj mi se zna desiti da ga upalim 2x sedmicno i za surfanje jer nikad skoro nisam kuci. Laptop se nalazi u Sarajevu.
     
  2. aeRo

    aeRo Komšija

    Bump
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Pogledaj kako se cijene kreću na eBayu, za neku polaznu osnovu..
     
  4. selvin

    selvin Moderator

  5. veki81

    veki81 Aktivista

    Jedan kolega trazi malo jaci laptop pa ako bi mogla kakva cijena da se odredi da mu kazem sutra.
     
  6. aeRo

    aeRo Komšija

    Veki evo dale su kolege neki temelj tako da cu vjerovatno ici i ja u tom pravcu sto se cijene tice - oko 2 milje.
     
  7. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    https://www.olx.ba/artikal/24143360/msi ... -gtx-980m/

    U usporedbi sa tvojim, ovaj ima novi i bolji cpu, bolji gpu, isti storage, al 3 puta manje rama i bara bara display.
    Doduše noviji je dosta, nema packe, bolju bateriju ima, i dosta je lakši. Dok tvoj ima bolje hlađenje.

    Ovaj traži 2000, tako da tvoj realno nekih 1800km bi trebao ići.
     
  8. aeRo

    aeRo Komšija

    Hvala na pomoci, recimo onda da ja startam sa 1.900 pa se mozemo dalje "ganjati". Pogotovo ako bude uzimao neko s foruma.
     
  9. Sena

    Sena Veteran foruma

    Pocni sa 2000; otice za 1800 vjerovatno.
     
  10. veki81

    veki81 Aktivista

    Danas pricao sa kolegom budzet mu je milju i po, steta da se mogao jos malo protegnuti sad bi imao zvijer :smt003 .
     
  11. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ako je skupio 1500, nek skupi jos 250, protegne se i uzme dobar laptop.
     
  12. veki81

    veki81 Aktivista

    Nije do mene ja ga ne molio objasnio sam mu sve fino.
     
  13. aeRo

    aeRo Komšija

    Ako se predomisli tu sam, meni se ne zuri da prodajom jer ne znam ni sam sta bi sebi uzeo, a na OLX ga jos nisam ni postavio. :mrgreen: