PiP: HTC Desire HD

Discussion in 'Igre, konzole, telefoni i drugi gadgeti' started by X-Factor, Jun 8, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Ako moze procjena za HTC Desire HD, kupljen u Inmportane centru (Univerzalno) placen 585 KM (racun), koristen neka 3 mjeseca, ima jos garancije par mjeseci.
    Telefon je odlicno ocuvan, nikad nosen po djepovima, display je bez ijedne packe. Uz telefon dodje originalno pakovanje sa slusalicama, kablom, punjacem, uputstvima... Mobitel je otkljucan odnosno odradjen je ENG S-OFF i Radio S-OFF, snimljen je zadnji radio, i zadnji touch 4EXT recovery tako da je sve spremno za fleshanje custom romova. Trenutno je snimljen ovaj ROM sa linka: http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1680418 (HTC Sense 3.5, Gingerbread 2.3.5, Sense 4.0 skin)

    naravno mozemo se dogovoriti da se snimi software po zelji ili vrati sve na stock. Baterija sa trenutnim softwerom traje i do 2 dana, uz malo intenzivnije koristenje telefona moze uvijek izdrzati najmanje dan. U telefonu je Samsung micro SD kartica od 8 GB. Postavit cu i slike telefona, trenutno nemam cime slikati :)
    Ukoliko bude zainteresiranih, mozemo sjesti na kaficu i probati telefon.

    Unaprijed Hvala na procjeni ;)

    EDIT: Postoji mogucnost zamjene za slabiji ili dosta slabiji telefon + lova :)
     
  2. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Kad niko nece da procjeni, evo onda moja neka cijena za pocetak 385 KM :)
     
  3. efo

    efo Komšija

    galaxy mini (sa garancijom, uzet u bhtelecomu preko ugovora, star oko 6 mjeseci, cm7 rc5.7; zadnja verzija, super stanje)+ 200-220 km?

    pozz
     
  4. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Evo mali update oglasa, tu su slike telefona... U zamjenama ce ici malo veca cijena :), zadnja je 380 KM za lovu.

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  5. efo

    efo Komšija

    mini + 250? pozz
     
  6. selvin

    selvin Moderator

    Efo, cjenkanje mozes slobodno na PM.
     
  7. efo

    efo Komšija

    ok, i mislio sam, ali reko nek raja vidi ponudu, nisam se namjeravao dalje cjenkati ovdje.
     
  8. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Refresh, za raju sa foruma 360 KM, za zamjene nema snizenja :)

    Sent from my Desire HD using Tapatalk
     
  9. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Otislo danas, moze lock. Hvala svima na procjenama i ponudama ;)
     
Thread Status:
Not open for further replies.