PiP: LG E2350 LED Monitor - 250,00 samo za clanove foruma

Discussion in 'Računari i komponente' started by Zer0, Apr 16, 2012.

  1. Zer0

    Zer0 Aktivista

    http://www.lg.com/za/it-product/monitor ... E2350V.jsp

    Monitor ima jos uvijek garanciju mozda i vise od godinu i pol, moram provjeriti...treba naci papire...
    250 KM samo za clanove foruma, stvarno odlicna cijena, kao sto sam rekao razlog prodaje je jer stoji, s pisanom garancijom, ne koristim ga, imam mnogo veci monitor za PC. Nekoliko dana ce biti ovdje po ovoj cijeni onda ide na pik...
    Lokacija Ilidza...
    062/346-927
     
  2. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Re: PiP: LG E2350 LED Monitor

    off: pc prikljucio na tv od 40incha? :lol:
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Re: PiP: LG E2350 LED Monitor

    Zasto da ne? Ja koristim 32" 1080p TV kao monitor i j**eno dobro izgleda, nema sanse da se ikada vratim na manje.

    On topic: ja bih rekao 250-300KM maksimalno za taj monitor.
     
  4. Zer0

    Zer0 Aktivista

    Re: PiP: LG E2350 LED Monitor

    Heh, ma jos je u pitanju onaj LED TV iz premium segmenta koji je 3D...kao sto rece Neo Bahamut Zero, nakon koristenja nema sanse da se vratis na manje...
    :lol:

    P.S.
    Onda idemo sa cijenom od 280,00 KM, odlicna cijena sve uredu i novo sa pisanom garancijom...
     
  5. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Re: PiP: LG E2350 LED Monitor

    imam tv od 42 incha, ta 2 incha ne predstavlja neku razliku, al ogromno je, jedino ima smisla da si oko 3 metra udaljen, jer je preveliko
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Re: PiP: LG E2350 LED Monitor

    42" je previse za koristenje kao monitor, barem meni. Probao sam i to i 37", ali 32" je najbolje na udaljenosti do 1.5m.
     
  7. dmr

    dmr Veteran foruma

    Re: PiP: LG E2350 LED Monitor

    previse za tu rezoluciju ali da li je 3.xxx x 2.xxx bilo bi vauu :D
     
  8. Zer0

    Zer0 Aktivista

    Re: PiP: LG E2350 LED Monitor

    250 KM samo za clanove foruma, stvarno odlicna cijena, kao sto sam rekao razlog prodaje je jer stoji, ne koristim ga, imam mnogo veci monitor za PC. Nekoliko dana ce biti ovdje po ovoj cijeni onda ide na pik...