PiP: SONY PlayStation 2

Discussion in 'Igre, konzole, telefoni i drugi gadgeti' started by anel007, Jul 2, 2017.

  1. anel007

    anel007 Komšija

    Zamolio me rodjak da provjerim kolika bi bila neka realna cijena za ovu konzolu, u pitanju je, koliko se ja razumijem u to, prva generacija konzole (debela ona) i moze vrtiti samo originalne igre, uz konzolu dolaze 2 joypada, 2 memorijske kartice, AV kabal sa SCART dodatkom kao i 19 originalnih igara. Kao sto sam vec rekao prodaje rodjak tako da ne mogu davati nikakve dealove za HWB ali et zanima nas neka realna cijena po kojoj bi ovo moglo otici u kompletu jer nam se na prodaje nista pojedinacno.

    Lokacija: Sarajevo

    https://goo.gl/photos/6Mr4nFgPjGNFhGg66
     
  2. Tensai

    Tensai Komšija

    oko 50KM mozda
     
  3. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Jel prodano ovo druze?
     
  4. anel007

    anel007 Komšija

    Igre i jedna memory kartica su prodani, ostala je samo konzola sa svim tim dodacima.

    Sent from my Huawei Honor 8 using Tapatalk
     
  5. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Hmm steta, moj rodjak trazi, ali mislim da mu nema fajde bez igara :D
     
  6. anel007

    anel007 Komšija

    Vjerujem da nema

    Sent from my Huawei Honor 8 using Tapatalk
     
  7. Konjislav

    Konjislav Komšija

    Na kraju krajeva mozes skinuti igre sa torrenta i prziti na DVD-ove, te tako ubacivati u PS2. Tako sam ja bio radio dok sam ga imao kod sebe jedno godinu dvije.
    Naravno, ovo ce samo raditi uz pretpostavku da je kozola cipovana.
     
  8. anel007

    anel007 Komšija

    Nije cipovana i samo originali mogu, vlasnik rasprodao igre pojma nemam po kojoj cijeni a konzola stajala kod mene kuci do neki dan niko je nece ni za kakve pare, vratio mu je pa sad njemu nek smeta.

    Sto se mene tice moze se ova tema katanciti.

    Sent from my Huawei Honor 8 using Tapatalk
     
  9. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    necipovan ps2 u danasnje vrijeme je obicni komad smeca,kojeg se rjesava iz kuce...u biti bacanjem u smece ili rastaviti pa izvaditi motoric a ostalo u smece :D
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Niđe veze, instaliraš FreeMCBoot na mem. karticu i stream-uješ iso-e preko mreže.
     
  11. anel007

    anel007 Komšija

    Ma realno nije se meni s tim zezati, prosto nemam viska vremena za igre vise. Et neo tacno sam mozda 4 puta pokrenuo gt4 od kako sam je kupio onda a the last of us i dalje stoji na polici ne otvoren

    Sent from my Huawei Honor 8 using Tapatalk
     
  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Kome nije stalo do gomile rpg-ova, može komotno preskočiti ps2 ako ima ps3 (pogotovo hack-ovan). Mnogi odlični naslovi su dobili hd remaster.