PiP:

Discussion in 'Računari i komponente' started by JVC, Oct 9, 2017.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. JVC

    JVC Overclocker

    Procjena, i eventualna prodaja Crucial SSD 275GB Crucial MX300
    Kupljen ljetos nov, izuzetno malo koristen, ful pakovanje, vise od 2g garancije.
     
  2. JVC

    JVC Overclocker

    Evo stavio sam 190KM, ima full pakovanje i 33 mjeseca garancije, pa bujrum, ako koga zanima.
    lokacija sarajevo.
     
  3. Decerto

    Decerto Komšija

    dobra cijena
     
  4. JVC

    JVC Overclocker

    Za ekipu sa foruma je 180KM,
    dostupan, dan dva dok pozavrsavam obaveze sa opstinom, i notarima.
     
  5. JVC

    JVC Overclocker

    Kakve ponude dobijam na pik-u, trebao bih otvoriti online psihijatriju ubio bih se od posla.
    Danas stigao samsung ssd 960 evo M" ubija, oko 5x brzi od klasicnog ssd diska, ali ima jedna caka stavljanjem M2 ssd modula gubis dva sata konektora na ploci, valjda dijele istu sabirnicu pa zato.
     
  6. JVC

    JVC Overclocker

    Skinite oglas, odustajem od prodaje, ugradit cu ga u laptop, nema zivaca sa kokuzima, i cobanima da se naklapam.
    Pozz svim forumasima, ali ono sranje od pika je za ludare.
     
  7. RaP

    RaP Komšija

    Pa pik, koliko si kozni jakni dobio u zamjenu :) ?
     
    JVC likes this.
  8. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    pik je postao chat a ne kupoprodajna stranica
     
  9. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Mene covjek 2 dana ispituje o PS3, igrama. Skinem i cijenu i ubacim par igara samo da se rijesim. Kaze hoces li mijenjat za nesto sa profila. Na profilu kuka za vucu i slicne stvari. jbt.
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Najgore je kada auto prodaješ. Ja na poruke "zamjena" i ne odgovaram. Mada moram priznati da su mi najgori bili likovi sa kojima se sve dogovoris i onda nestanu. Spustiš cijenu, potvrdis da saljes na lokaciju potvrdis svu opremu sve sto trazi i onda samo prestane odgovarati na poruke.
     
  11. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ja sam imao lika s kojim sam dva puta dogovorio trgovinu za istu stvar i nakon dogovora se jednostavno ušuti. Prvi put je bilo kao da je navodno na terenu pa dok se vrati. Nakon drugog puta ga nisam više ni pitao. Bilo je i situacija kada pita može li za xx cijenu i nakon što kažeš da može samo se ušuti. Ne kontam šta je fazon :)
     
  12. Haker

    Haker Veteran foruma

    To redovno ili kada nešto prodaješ samo da ode kao što drug jvc i grmalj opet pita može li jeftinije. Ja prodavao ploču sa procesorom i 4gb rama za 50 samo da ode i konj pita koja je najniža. Nigdje ko na piku ne možeš vidjeti kakvih seljačina ima.
     
  13. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    pik je postao pravo ogledalo drustva u svemu
    sitnicarenje,peglanje,prevare,dosadjivanje,siromastvo i krkanluk
    pokusaji lihvarenje,tipa kupi nesto sa ebaya za dolar,prodaje za 20 na piku
    postavljanje otpada i neispravnih stvari na pik i to po cijeni kao da je ispravno
    ja kada hocu nesto da kupim,pa par dana prvo istrazujem...svega se nagledam :D
    ali zaspmasmo covjeku temu ali stvarno je zalosno da vise nemas gdje sta kupovati
     
  14. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa svakako je odustao od prodaje. Kupit ću ti ja i ovo ako ne ode dok se opravim od ove grafičke. Baš gledam ssd i cijene, prodaju polovne gotov kao nove :D loše nam tržište, novo se slabo kupuje, pa polovno na cijeni. Plus što stavljaju po 50km više sve pa da se onda cijenkaš, ja za to nemam živaca niti to volim. Kad vidim nešto ok samo ostavim podatke.
     
  15. Decerto

    Decerto Komšija

    Ima i postenih ljudi...meni covjek dosao danas i uzeo laptop,pare u ruke,treba mu za posla i zdravo.A to sto se u vecini slucajeva djeca za*ebava*u....to je druga prica :D .
     
Thread Status:
Not open for further replies.