PiP:

Discussion in 'Računari i komponente' started by JVC, Feb 23, 2018.

  1. JVC

    JVC Overclocker

    Procjena, i eventualna prodaja.
    Kuciste Thermaltake suppressor f1
    Napojna MS Platinum 600W Modularna
    Maticna Ploca Mini ITX Gigabyte GA-AB350N-Gaming WIFI
    CPU AMD Ryzen 3 1300x (4 x 3.5 - 3.7 GHz) AM4
    RAM Crucial Balistic 8GB DDR4 2660MHz
    Disk SSD 128GB A-Data + Toshiba 3TB 7200rpm/64MB
    Grafika MSI nVidia 1030 ITX
    Sve novo, sa 1-3g garancije, sklopljeno prije 2 mjeseca za HTPC u medjuvremenu nabavljen uhd blu ray, i UHD media player pa je viska, samo instalirano, i probano.
    placeno cca 1500km, znam da se nemoze toliko uzeti, ali me zanima realna procjena, svi papiri, i ambalaza na broju.

     
    Last edited: Feb 23, 2018
  2. JVC

    JVC Overclocker

    Sta je ba niko nista nezna, jeli ovo hardwarebase, ili forum o goblenima, da
    nisam fulao....:D:D:D
     
    Last edited: Feb 26, 2018
  3. selvin

    selvin Moderator

    Htio sam reći provjeri koliko je novo pa spusti 10-15% za početak, pa onda vidim da znas koliko je :) Tako da bi vjerovatno 1300 bila dobra početna cijena, a sve zavisi koliko ti se žuri.

    Sent from my 6045K using Tapatalk
     
  4. JVC

    JVC Overclocker

    Ma dao bih za min. 1000km, nije mi da se zuri, ali stoji bezveze, a sto duze stoji to manja vrijednost, sklopio i onda nabavim uhd blu ray, i uhd player sa diskom, tako da je novo, a imam svoj racunar sa rayzen 7 1700 i sl. pa mi bas netreba.
    Uglavnom 1200Km za forumase mislim da je vise nego korektna cijena.
    lokacija sarajevo
     
    Last edited: Feb 26, 2018
  5. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Šta je ovo furka ovih dana računar prodavati? :haahhah
     
  6. JVC

    JVC Overclocker

    Pa imam 2 plus laptop, tablet, i sl. valjd aje red malo rascistiti, a novo sa svim novim komponentama.
     
  7. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    jvc kada ne zna sta da radi i dosadno mu...ode do radnje i kupi sebi kakvu konfiguraciju...neka skuplja prasinu :D
    ontopic
    forumas @Vaso trazi bas ovakav racunar,samo on hoce jacu graficku pa vidi sa njim da se dogovorite...i on kupuje novo
    https://forum.hardwarebase.net/index.php?members/vaso.10184/
    ima otvorio je i temu
     
  8. JVC

    JVC Overclocker

    Jebi ga buraz, ovo je sklopljeno za HTPC, ali ispao mi 4k hdd player pa mi viska, znas onu kad mara masla ima guzicu maze, hahaha
    jebi ga buraz ja sam pemzioner, valja zivjeti, hahahahah
     
  9. JVC

    JVC Overclocker

    Prije bih prodao vrecu gudre, i sanduk kalasa nego pc, hahaha sve go kokuz.:D
     
  10. Haker

    Haker Veteran foruma

    Prodaješ stvar koja zanima relativno mali broj ljudi. Da je neka gaming mašina ili možda u normalnom kućištu otišlo bi brže. ovako ne možeš ništa sa tim sem youtube i filmove, a malo je overkill za to.
     
  11. JVC

    JVC Overclocker

    Mislim d asi malo prolipao, ali nema veze sve komponente su normalne, mozes staviti graficku koja ti je god srcu draga, ploca podrzava i zen2 kome treba, malo procitaj koje su komponente prije nego izvalis glupost
     
  12. Haker

    Haker Veteran foruma

    Naravno, trebam izvaliti milju ili koliko ga cijeniš da bacim tu grafiku, kupim novu i još izvalim za 8gb rama.

    U svakom slučaju sretno sa prodajom.
     
  13. JVC

    JVC Overclocker

    Pa ti izvali dvije pa nećeš ništa morati mijenjati, koje glupo rezoniranje u pm. Sastavi ti za milju jacu mašinu od novih komponenti, nema šanse, to sto bi kokuz da se igra za pet Stoja samo u Bosni ima, i nigdje više.
     
  14. JVC

    JVC Overclocker

    Imam ti ja drugu mašinu nemoras ništa dirati, ali treba ti haman tri milje za nju, pa bujrum, koliko para toliko muzike.