Pitanje u vezi Xbox 360

Discussion in 'Igre i konzole' started by Spooky977, Nov 20, 2012.

  1. Spooky977

    Spooky977 Novi član

    Pozdrav,kupio sam xbox 360 S,i sada postoji problem :?:
    kako da ubacim igre na hardisku,gde ih mogu skinuti i da li ce biti problema (mislim ostecenje lasera i slicno)?
    Hvala unapred :)
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Trebas prvo nekom platiti 50-60€ da ti uradi RGH mod.
     
  3. Spooky977

    Spooky977 Novi član

    OMG,ja sam cuo potpuno drugacije.
    Platio sam xbox 350e i kupio novi hardisk od 320GB za 50e.
    I bio sam uverenju da se mogu igrati piratske igre,ali sam sada razocaran :oops:
     
  4. Spooky977

    Spooky977 Novi član

    moj drug na ps3 moze ubacivati igre na hardu ali ne bas sve preko fleske tako sam nesto vido,ubacio je nesto poput skyrim,pes,red dead i jos nekoliko.
    Ja mislio da moze i na xbox-u kad sad cujem ne :shock:
    Potpuno razocarenje :smt005
     
  5. dmr

    dmr Veteran foruma

    zato je PS3 bolji od x360 :D
     
  6. Spooky977

    Spooky977 Novi član

    da li je moguce nekako ubaciti igru na xbox/u i igrati multiplayer ?
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Moze ako kupis original. Sa modovanom konzolom online multiplayer preko XBL servisa svakako ne dolazi u obzir, jedino preko Xlink servisa.

    Btw, previse si platio za nemodovanu konzolu. Idi na pik.ba i trazi "RGH" pa vidi ko se time bavi u blizini.
     
  8. Spooky977

    Spooky977 Novi član

    nisam siguran ali mislim da nema rgh, kako mogu proveriti ?
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

  10. Spooky977

    Spooky977 Novi član

    ista je kao na slici ima nalepnica ova gde pise:
    MFR Date
    Serial number
    Product id ...
    to znaci da je nemodifikovana tj da nema rgh ?
    Kupio sam je u media markt,nisam kod privatnog lica.
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Kupio si je u jednoj od najvecih zapadnoevropskih retail radnji, i onda kazes da ne znas da li je modifikovana ili ne?
    To bi bilo ravno onome da ti Microsoft proda Windows 8 na Princo mediju ispisanom flomasterom.

    Ukratko - samo originali rade na toj konzoli, i ne mozes je sam kuci modifikovati u svrhe koje tebi trebaju. Ende.
     
  12. filip_sm

    filip_sm Aktivista

    možeš ti instalirati igru na hdd, ali ti opet treba dvd da bi igrao, štedi se laser i brži je loading
    ali opet ništa od backups
     
  13. Vedo

    Vedo Moderator

    Ja sam mu ponudio svoj x360 slim, modovan, pod lokalnom pismenom garancijom, da se cornemo glavu za glavu (igra mi se online) al nece tip da cuje :D

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
     
  14. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    neka mu onda skuplja prasinu u kuci,mozda nema sta raditi,pa neka makar prasinu brise :D

    idol kupio nesto a nije se prije toga malo raspitao a net mu pod nosom
     
  15. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    To je onaj paket sa Kinektom. Osim ako nemas djece, nema poente kupovati taj bundle. Inace sad je u EU na akciji Xbox sa 250GB diskom i 3 igre (Forza, Skyrim, i neki Arcade disk) za 200€.
     
  16. Pasha

    Pasha Komšija

    Sada je i pitanje može li se njegova modati. Ako je na novom dashu i ima drive ( obično su to noviji S-ovi) za kojeg nema CFW-a, može fino odvajati po 50 eura za igre dok se na sceni ne nađe riješenje.
     
  17. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Moglo se to bez problema sprijeciti samo da se informisao o mfr datumu. U ovom stanju se kod nas ne moze prodati ni blizu za 350€, cak i ako ima Kinekt.
     
  18. Pasha

    Pasha Komšija

    Sad sam pročitao da je u Mediamarktu kupio. Da nisi u Njemačkoj ? Imam ja jedan Jasper za prodati. 100 eura gol. Sve ostale želje plaćaju se dodatno.