pitanje za muldera :)

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by ming, Mar 4, 2004.

  1. ming

    ming Veteran foruma

    nedavno sam bio svjedok ne bas učestale pojave
    tbred 1700 koji je kupljen prije dvije godine radio je normalno na ecs k7s5a nedavno prilikom promjene ploce stalno se prijavljuje kao duron 1400 mhz isprobano na gigabyteovim kt600 i nf2 ultra 400 sada na nf2 u400 prijavljen je kao duron 1400 a sa 64 kb l2 keša????
    i usput prepoznaje jezgru kao applebreed (duron)

    problem je u tome sto sada ima 64 kile keša umjesto 256. xp1700 radi na 1444 mhz a sada na 1400 sa 64 l2 keš memorije

    e sad recite da ovo njie za x filesa :)
    p.s
    kad je kupljen applebreed jezgra nije ni postojala to me najviše buni
     
  2. Hells

    Hells Aktivista

    Ko ti je to mijenjao?ako ti je neko mijenjao mozda je zamjeno ta dva procesora.
    Ako si ti sam to mijenjao onda jest za x-files!!!!!!!!!!!
     
  3. abasi

    abasi Aktivista

    Ma sigurno mu covjek ispred ociju zamjenio proc.
    hehehe

    Jesi li ti mjenjao ?

    hahahah hahha !!!

    hahahahaa
    joj kako mi se smije majke mi !!! hehe

    :D:D:D :)
     
  4. Esh

    Esh HWB

    pa brate moj, po ovom sto si ti naveo (isprobano na 2-3 ploce), pa valjda si drzao taj procesor u ruci, pise na njemu..
     
  5. ming

    ming Veteran foruma

    ma bolan procesor je jos provjeravan sa onim programcicem neznam kako se zove (upises serijski br. i on iscita sve) tamo pise down clockani 2400 u 1700 isti procesor 100% (zona sumraka) garantujem vam
     
  6. Shenron

    Shenron Komšija

    Hehe... kakve koristi sto ti upises te brojke ako taj proc nije u maticnoj... skini cooler pa pogledaj koji je procesor....
    BTW: 1700+ radi na 1466 Mhz ;)