PlayerUnknown's Battlegrounds

Discussion in 'Igre i konzole' started by forzamilan, Jul 24, 2017.

  1. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Ma meni na 1080ti treba po sekunde da ucita texture. Smijesno.
     
  2. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Uze i ja ovo s*anje, prva partija, prva bomba pade u kuci i krash na desktop haha
     
    Sena and donjapa like this.
  3. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ja odigrao malo, jarane kakvo je ovo retardirano, pucam gdje odo[e meci, negdje u stranu, u nebo, u zemlju, al nece u covjeka.

    nemam osjecaja za bullet drop ako ga uopste ima.


    sto se ostalog tice, interesantno, napeto kad sam igras, nisam imao problema vecih zasad sto se tice samih perfomansi, eventualno bio zapeo na par sekundi u zraku sa padobranom, ali docekao se na zemlju srecom neozlijedjen.
     
  4. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    [​IMG]

    Jedna velika istina :D
     
  5. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Salu na stranu, u PUBG-u svaka puska ima drugaciji drop i bullet velocity, pa se treba bas naviknuti. Ako nista, taj aspekt igre je dobar.
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Fixed:

    [​IMG]

    Što se PUBG tice, ima jedan bug gdje glava protivnika propadne kada metak ide na nju. Sa druge strane, moze se vidjeti par puta da netcode ne detektuje sve metke. Prodju kroz insana. Zavisi kako te trefe server performanse u tom trenutku.

     
  7. adsubzero

    adsubzero Komšija

    ^^ To svakako stoji, serveri su katastrofa.
     
  8. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Ovaj novi 2x scope je bas super sad, moze se koristit. A primjetio sam da na 4x i 8x sad promjeni boju igre kad gledas kroz scope :S
     
  9. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Ne znam je li ko vidio, ali PUBG je izasao i za Android/iOS.

    Po ovome sto vidim potpuno isto kao ostale verzije igre, sva oruzja, vozila, mogucnosti, mapa...

    Tek sam isprobao igru na ovaj nacin i navukao se skroz. Vjerovatno cu i za PC uzeti, dosad nisam jer bas nemam kad igrati.

    Sent from my 6055K using Tapatalk
    [​IMG]
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

  11. donjapa

    donjapa Overclocker

    Haha, evo ja vec igram neko vrijeme aktivnije malo ali nisam primjetio probleme jos...
     
    EL NINO CFC likes this.
  12. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    jel igrate skupa? ili vecinom solo?

    Sent from my 6037K using Tapatalk
     
  13. donjapa

    donjapa Overclocker

    Ja upao u burazovu ekipicu, pa cesto 3-4 zajedno. Ako nema njih onda picim solo. Uglavnom, ne volim obecavati da cu biti negdje u neko odredjeno vrijeme pa samo uletim na TS i gledam ima li koga. Uletiti cu danas i u Discord HWB-a, pa moze ako ima jos neko da se razbaci koja.
     
  14. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ja oko 12 igram najcesce, ako bude prilike da razbacimo koju, ima li stare bf ekipe?

    Sent from my 6037K using Tapatalk
     
  15. donjapa

    donjapa Overclocker

    Tako kasno samo petkom i subotom mogu :) Ovim danima do 12, a onda u krevetac. Ostarilo se.
     
  16. donjapa

    donjapa Overclocker

  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Simplyowning hahaha

    ..6 kills. Dobar.
     
  18. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    gdje nadjete snipere, jel fiksirano to gdje se nalaze oruzja ili mjenjaju lokacije

    dodjem do kraja, jednom sam bio zaredao 5 killova, usao u top 5 mislim, i naravno dokosurao mi jedan lola sa SKS mislim i 8x zoomom
     
  19. donjapa

    donjapa Overclocker

    Imao buraz 7 kills. SimplyOwning vucem jos od davnih dana, skroman nick :D Pogotovo ovako kad gazis.

    Oruzje - random, nekad znam lootati po 10 minuta i nista ne naci... Nekad prva zgrada full haman. Sniperi su rijetki.
     
  20. Loki

    Loki Komšija

    Igram prilično rijetko i to vjerovatno što nemam raje koja ima PUBG. :D Nego još mi se nije deilo da naletim na ove sa cheatovima... Obično me roknu da ne znam ni odakle al' na killcamu se vidi da je sve regularno...