PlayerUnknown's Battlegrounds

Discussion in 'Igre i konzole' started by forzamilan, Jul 24, 2017.

  1. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Nadjoh ovaj snimak od prije 15 dana.
    Ovaj zadnji lik je bukvalno prelezao u travi zadnjih 5-6 minuta partije.
    Da je vise vremena proveo da uci kako se puca, umjesto krijuci se u travi, mozda bi me i ubio.

     
  2. exwizzard

    exwizzard Komšija

  3. NAILS

    NAILS Moderator

    4x4KM Map beta key redemption

    https://twitter.com/PLAYERUNKNOWN/status/980865454523736065

    Meni se cini da je igra poprilicno degradirana i na ovim oficijalnim screenovima. A sjetih se sada da sam je na pocetku igrao i na medium postavkama. U vrijeme dok je igra grafički bila zahtjevnija gdje je bio dosta veci draw distance. Fuck me..

    [​IMG]


    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Last edited: Apr 2, 2018
  4. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Jesu to screenovi nove mape?
    Pa jbt iste kuce recikliraju :)
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Screenovi su gore na twitter linku. A ispod su iz early access.
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Nisam dugo igrao. Jucer opalim jednu i sad' jednu. lol..

    [​IMG]

    FPS 35-45. Perfect. hahaha

    [​IMG]
     
  7. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    @NAILS hoces li veceras igrati da raspalimo zajedno, posto sam njubara teska :)
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Rado bih prijatelju ali stvarno ne mogu. I to sam 2-3 partije upalio da vidim kako ide nakon ovih update-a. Stvarno nemam kad. Vidi da li Forza jos igra. EL NINO CFC je mislim tek poceo.
     
  9. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    poceo i ohladio, dosadilo mi, no ako ste zagrijani mogu baciti koju

    Sent from my E6653 using Tapatalk
     
  10. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ne igram još od sredine decembra. Prodao PC nemam kad ni igrati.
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

  12. NAILS

    NAILS Moderator

  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Ostavlja dojam da jedan lik pravi ovu igru i onako, nekada povuce za rukav drugog developera da mu pomogne. Da vrate na verziju staru 10 mjeseci, odradili bi upgrade.



    Blao receno, dvije trecine pokušaja startanja meča, zavrsi na ovom loopu gdje ne ulazi u meč niti se može poništiti proces. Pa bolan digli su preko $1bil. Čitam da su osakatili loot. Ovo je famozni restoran u Severny:

    [​IMG]

    Nema ništa. Zavrsio kao #3 sa ovim lootom:

    [​IMG]

    Da hoce ubisoft ubaciti BR u jedno od svojih igara pa da ovo vise ne palim. Rekli su da ne moze u wildlands ali moze vala u drugim igrama. Nadam se da ce BF5 doci sa BR modom.

    PUBG je i dalje u teškoj beti. Skuzio sam i novi glitch kada se brzo okrenes prema vratima pa na trenutak vidiš kroz njih. Velahavle.
     
  14. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Ja dok sam igrao nisam imao vecih problema, osim sto zna zapeti kad se prizemljujem sa padobranom
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Danas sletio sa jednim likom u isto vrijeme i uletimo u istu kuću. Sa poda pokupim shotgun a zatim i municiju. Tek nakon dobrih dvadesetak sekundi su mi se metci pojavili u inventaru te odradio load. Lik kad' me nije zatukao do smrt.

    Trebaju čelićni živci za ovo.
     
  16. SoloUltra

    SoloUltra Aktivista

    @NAILS
    Nemoj toliko klikati nego restart lobby :D

    Mislim da sam negdje pročitao da se loot spawn-a nakon 15 sekundi. Jer ima nekih koji slete prebrzo i ako ideš maksimalnom briznom od 234 km/h što mi je najveća glupost u igri.
    Novi patch je izašao jučer 6,4 gb , promjenili su vrijeme blue zone i igra je sada daleko brža jer samo trčiš nema stajanja . Loot je čudan nekad mi se čini da mala mjesta imaju bolje puške i puno više metaka za razliku od udarnih lokacija .
     
  17. chenta

    chenta Aktivista

    Vec su sve opet vratili na staro nakon feedbacka iz community-a. Stigao sam odigrati nekoliko partija sa novim vremenima i meni je bas super ta promjena bila, ucinila igru dosta dinamicnijom i zanimljivijom. I kad su morali vracati onda bar da su nasli nesto izmedju to dvoje i svi sretni. Ili da su kroz nekoliko updejta postepeno smanjivali timinge dok se ne nadje najbolji balans.
     
  18. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Malo mi dosadio na kompu, pa rekoh da probam kakav je na mobitelu.
    Odigrao dva meca, obje pobjede :D

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Last edited: Apr 14, 2018
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Na telefonu su u vecini botovi.
     
  20. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Ma znam, primjetio sam da dobar broj njih stoji par sekundi prije nego zapucaju. Moze se definitivno skontati kad igras protiv pravog lika, a kad protiv bota. Kako god, moram priznati da im je dobra taktika ubacivanje botova, kako bi zadrzali korisnike. Pobijedio 3 od 4 odigrane partije, stvarno prelagano, a mogu misliti kako se osjeca neko ko nije igrao na pc-u.