PlayStation 2 (skakuce slika)

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, May 18, 2007.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    evo jaran mi donese PS2 ali ne onu veliku prvo izdanje mego onu malu,

    i sad skopcam na televiizor u ubacim CD.. kad je ona pocetnicka plava slika-grafika normalna slika, kad ocita CD pa ispise Play Station u upale se analog svjetla opet normalna slika ali kad podje recimo igra slioka skakuce.. jaran mi probi glavu da je do skart prikljucka a ja ubjedjujem da nije jer ne skace na pocetku a imam i kucno kino i na njemu normalna slika..

    doduse jest malo stariji TV mozda 5-6 godina ali i prije sam igrao na njemu i sve je bilo OK jedino nisu bile one male konzole nego velike


    imal ko ideju
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    uzmi scart rgb kabl i ne bi trebalo biti problema. kompozitni su svakako krsh. a mozda ti tv ne voli ntsc signal.
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    ma sve sam pokusao i skakuce ali pazi sad ovo.. on samo donio winning eleven 10 dva diska.. znaci isti fudbal desetka samo dva puta snimljen i oba skakucu a slucajno donese gran turismo 4 i on ne skakuce... inace taj fudbal smo igrali naj normalnije na drugom televizoru.. stvarno ne znam u cemu je fazon, mislim ako ne skace jedna igra, ako ne skace play station meni, ono bez igre onda stvarno ne znam sta da radim.. mada nece dugo bit kod mene al eto
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    tv ti definitivno ne voli ntsc. ubaci diskove u komp pa vidi jel pal ili ntsc i znaces hoce ti igre skakati ili ne. dakle, radice bez problema igre koje imaju SCES ili SLES boot fajl dok one sa SCUS, SLUS, SLPS nece raditi.
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    hebiga ja sad vidio tvoj post
    ma nista evo udaram na malom tv-u jest mal al se navikne covjek..

    da igra je ntsc a za fajlove nisam vidio

    u svakom slucaju hvala