Podesavanje GPRS-a na K320i

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by NeTRa1der, Dec 11, 2007.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    ma vjerujem ti.. i ja sam se dosta patio sa k750 (kod kojeg bi to trebalo ici lakse nego na nekim motorolama i slicno) ali ne ide pa ne ide.. da mi sada nisu poslali ne bi nikada proradilo.. ne znam.. ako sta nadjem javim ti ;)
     
  2. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    update:mrgreen:

    stavio od frendice karticu , posaljem prijava i sve doce regularno , reset telefona i sve radi kako treba . vratim svoju karticu (062 a od frendice je 061) i nece da si pita :lol:
    izbrisem sve one postavke i ajde probam jos jednom mozda mi posalju postavke , i op poslase i kad ih je trebao instalirati pojavi se autorizacija nije uspjela tako da nista
    :cry:
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    tebi pravo udaren telefon :D :D :D

    salim se... probaj onda sa 061 necijuom karticom ali koliko se sijecam ja sam uradio davno sa o62 i dodju mi postavke, instaliram ih, itd itd.. vratim svoju o61 i fercera.. ali mislim da i tvoj br treba biti prijavljen za MMS i GPRS.. znaci jedno je prijava a edno da ti salju postavke (valjda)

    stvarno cudan problem.. bilo sta da ti kaze nece vrijeditijer ako ej radilo sa o62 sve normalno onda.. nije ni do telefona ni do postavki..

    ajde ovako.. probaj poslat postavke preko neta http://www.bhtelecom.ba/2061.html
    znaci imas dole opciju preko neta.. pa ono bla bla bla misli mda treba registracija i slicno. .to ti je za MMS a evo ti za GPRS,, http://www.bhtelecom.ba/2079.html
    znaci ides dole ono *putem weba
     
  4. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    ev pročepio:lol:
    ne znam ni ja kako
    :D

    hvala
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    pa kako ga "probi" na jednom

    ajde reci.. stasi se skupio :D
     
  6. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    skupio se da me nko ne probije :lol:

    ma rucno sam podesavao , isto sve kao i svaki put dosada i proradi , kontam da su ga tek danas aktivirali ili tako nesto... ko če znati
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    eeee "more bit more bit"

    ma desi se i to da aktivacija potraje... toga se nisam sijetio

    hajd neka mu je sa srecom :D
     
  8. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    upalio , probao i sumnjam da cu ikad vise :lol:

    hvala