Podloga za mis

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Qler, Aug 18, 2008.

  1. Qler

    Qler Veteran foruma

    Valja li sta ova podloga?

    Cooler Master Dual Side mouse pad

    oko 30KM je, nije skupa, samo me zanima jel je ko probao moze li drzati godinama :D obicnog usera gdje je C&C najbrza igra koju igra.

    dqurchilo mi svako malo mjenjati podloge pa da mi je nesto izdrzljivo da se ne nerviram. znaci samo mi je bitno da je izdrzljiva, ili ako ima neka u ovom cjenovnom rangu bolja recite.
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

  3. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    30 maraka za podlogu?!? :)
     
  4. Moncho

    Moncho Komšija

    ja sam dao 50 km za podlogu, moja preporuka je platnena podloga, nikako plastika ili sta vec ima.
     
  5. Qler

    Qler Veteran foruma

    ma platnene od znoja odu, isprljaju se, poderu.. ona sharkoon iz plusa sto se lijepi dobra, ali ja i stari se ne mozemo dogovoriti gdje da stoji, i od silnog odljepljivanja se sve smotala, bacio je neki dan.. tako da mi je puko film sad hocu da uzmem nesto cvrsto da traje jebem mu da se ne peglam vise svako par mjeseci
     
  6. JVC

    JVC Overclocker

    Ja sam je kupio u UE, i odusevljen sam nakon desetak raznih podloga koje sam koristio neke su bile i dva puta skuplje ova je najbolja.
     
  7. Qler

    Qler Veteran foruma

    moze tema lock, vidim par ljudi je kupilo, nemaju zamjerki, meni dosta.
    hvala na pomoci svima.
     
  8. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Jos jedan sretni korisnik CM podloge.
     
  9. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Zbog cega je ova podloga ovako skupa, jel to neka ergonomska il sta vec, ne vidim svrhu za podlogu dati toliko para.
     
  10. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Ma napravljena od aluminija... ali se tu uvijek dodatno placa marketing.
     
  11. nFare

    nFare Komšija

    Izradjena od aluminija, dvostrana, savrsena za laserske miseve...


    Khmm..




    :mrgreen:
     
  12. Esh

    Esh HWB

    Samo cu vam reci da je i CM djelomicno iznenadjen dobrim prijemom za ove podloge. Inace, ne bi bila losha fora kad nesto kupite ili na osnovu nase recenzije ili diskusije na forumu, da to kazete i trgovcima iz dva razloga: 1) da vas dalje ne zamaraju novim preporukama i 2) da navrate i oni kod nas :)
     
  13. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Laserski misevi su "nervozni" i po mom iskustvu rade dobro jedino na platnenim podlogama. Ja se vracam na optiku (MX518), nikad vise laser.
     
  14. Qler

    Qler Veteran foruma

    ja vala nikakvih problema sa mx1000 jos nisam imao, nit je nervozan nit skace :) stari sebi na accountu namjesti brzinu i ubrzanje, ja podesim kako meni odgovara, burazer nista ne dira njemu je sve dobro :D

    ma ja ljudi samo hocu podlogu koja ce da traje, jel gaymerska ili nije ne zanima me, samo DA TRAJE
     
  15. JVC

    JVC Overclocker

    I kod mene je MX1000 i ova mi je do sada najbolja, i ja vidim logiku dati lovu za dobru podlogu pa necu valjda misa od 150KM. vozati po onoj krpenoj od 1KM.
     
  16. ming

    ming Veteran foruma

    Dovoljno je sto si za mis dao 150km :lol: Uzmi onu razerovu od 90km, malo je ta od 30.
     
  17. Qler

    Qler Veteran foruma

    ja sam ovaj platio 60KM :D
     
  18. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Uzmes komad dobrog furnira i uglancas ga Prontom. Prava stvar a kosta ko popodnevna kafa. :lol:
     
  19. JVC

    JVC Overclocker

    Nije mi zao, kakve sam gluposti kupovao i placao po bezobraznim cijenama kod nasih lopova trgovaca ovo je jos i dobro.
     
  20. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma