Poginuo Steve Irwin, ''Lovac na krokodile'' !

Discussion in 'Generalna diskusija' started by zilo, Sep 4, 2006.

  1. Eustace

    Eustace Aktivista

    da li ima negdje video zapis nesrece?
     
  2. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Nema. Odnosno postoji video, ali je predat policiji. Vjerovatno ce se brzo pojaviti na ogrish.com ili slicnim morbidnim siteovima.
     
  3. Tenga

    Tenga Aktivista

    R.I.P. Steve Irwin.

    Evo sad vec gledam na Discovery-ju nekog idiota Australca, imitatora, ganja zmije, ccc.
     
  4. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    jooooooj one bagre na GA boze dragi.....

    ako ko naleti na video nesrece nek stavi link
     
  5. Tenga

    Tenga Aktivista

    Djeca, sta ces, nemaju mozga, znaju veoma malo o Steve-u. Koliko god on izazivao sudbinu sa zivotinjama, vecinom je riskirao zivot da im pomogne i da poduci svijet o njima, a ne radi jeftine zabave.
     
  6. Tenga

    Tenga Aktivista

  7. .Dzahdo.

    .Dzahdo. Aktivista

    On je davno naručio da mu se snima njegova smrt tajno. Vjerovatno je i sam zaboravio na tu snimku. Možda nekad uđe u javnost, vjerovatno Nacionalnu geografiju ili Discovery... Meni dođe da plačem sad kad vidim da ga više nema. Više mi šupljak gledat' one emisije na national geographicu. Bio je 1/1 čovjek, neponovljiv. Svaka mu čast za sve. POČIVAJ U MIRU
     
  8. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Obicno mi nije bilo zao ovih da kazem "TV zvijezda" ,ali ovaj je bio legenda

    :cry:

    R.I.P.
     
  9. postal dude

    postal dude Aktivista

    kao da je smrt neka baja koja ujeda!
    zasto da ti ga bude zao?
    ljudi svaki dan ginu na x puta brutalnije nacine, od gladi, od ... i nikoga ni 0.00001% nije briga, sta je on vazniji od tih drugih zivota?
     
  10. Eustace

    Eustace Aktivista

    covjek se vrednuje po svojim djelima. Irwin je definitivno bio jedan od dobrih ljudi koji je prije svega volio zivotinje i pomagao im, i po meni on vrijedi vise od nekih drugih.
     
  11. monK

    monK Komšija

  12. BAKI

    BAKI Novi član

    Steve Irwin
    22.02.1962 - 04.09.2006
    [/quote] ma zaboli me za njega kao sto kaze moj prof. sociologije... "Prije rodjenja duše čekaju u red u ciju ce matericu da udju i kad umru oni nisu ba umrli VRATILI SE KUCI BOLAN !!!! " eto to kaže moj prof. Sociologije
     
  13. ming

    ming Veteran foruma

    Reci ti tom debil da ode skocit ispod voza da testiramo teoriju, usput ako se vrati poznat cemo ga kakav je debil.
     
  14. zilo

    zilo Komšija

    Baki momce, ako te zaboli zbog njega sto se uopste javljas i dajes svoj kretenski komentar ...

    Snimak se nece objaviti, jer ce biti unisten(ako vec nije). U trenutku kada je raža ubola pokojnog Steve-a kamerman je iz straha ispustio kameru. Steve je jos bio ziv i pred bolnicom je umro od srcanog udara, jer ga je ta pogan ubola u aortu.
     
  15. BAKI

    BAKI Novi član

    Pa šta kakve to veze ima samnom !!!
     
  16. monK

    monK Komšija

    Stingrays found dead, mutilated in Australia

    Attacks may be revenge for Irwin


    The Associated Press

    BRISBANE, Australia — At least 10 stingrays have been found dead and mutilated on Australia’s eastern coast since “Crocodile Hunter” Steve Irwin was killed by one of the animals last week, an official said Tuesday, prompting concerns of revenge attacks on the normally docile fish.
    The popular television star was killed last week when a stingray barb pierced his chest as he filmed a TV show off Australia’s Great Barrier Reef, prompting an outpouring of grief in Australia and among his fans worldwide.
    The dead stingrays have been discovered on two beaches in Queensland state, including two that were found Tuesday with their tails lopped off, state fisheries department official Wayne Sumpton said.
    Sumpton said fishermen who inadvertently catch the diamond-shaped rays sometimes cut off their tails to avoid being stung, but the practice is uncommon.
    Michael Hornby, the executive director of Irwin’s conservation group Wildlife Warriors, said he was concerned the rays were being hunted and killed in retaliation for the TV star’s death.
    “It may be some sort of retribution, or it may be fear from certain individuals, or it just may be yet another callous act toward wildlife,” he said.
    He said killing stingrays was “not what Steve was about.”
    “We are disgusted and disappointed that people would take this sort of action to hurt wildlife,” he said.
    Stingrays are usually shy, unobtrusive fish that rummage along the sea bottom for food or burrow into the sand. When stepped on or otherwise frightened, a serrated spine up to
    25 centimeters (10 inches) long in the animal’s tail flares up.
    The spines emit toxins that can kill small creatures and cause excruciating pain in humans. Few people die from the poison, but the spines can badly tear flesh and the wounds are prone to infections, including tetanus.
    Hornby said people should treat stingrays with caution, but “there is still no need to ... kill or mutilate these important animals.”
     
  17. Neso

    Neso Komšija

    Ja sam saznao za ovo prije 3 dana.Snimka postoji.Radi se o tome ja je bio na snimanju nove emisije o razama.U toku snimanja on je plivao iznad jedne raze i ja mislim da je napravio jedan nagli pokret i tako se ona uplasila i probola ga ravno u srce otrovnim repom :| smrt je bila trenutacna :( Sta da kezem vise.Covjek je bio fakat za pamceja.Svaka njegova emisija bi me oraspolozila.U Hrvatskoj ima na trafikama da se kupi oprostajni snimak na DVD-u ali naravno u BiH nema :evil: