Poklon racunar (nedostaje monitor)

Discussion in 'Računari i komponente' started by russ-co, Dec 8, 2011.

  1. Bonded_by_Blood

    Bonded_by_Blood Aktivista

    Imam i ja CRT 17", ako zafali javite. Da mi ne bi dosadno ne bi ni posjetio ovaj topic cc... Možda da napravimo neku "generalnu" temu za ubuduće, da još ovakvih akcija napravimo?! Imam i dvd-rom IDE, pozdrav
     
  2. Sp3x

    Sp3x Aktivista

    ja imam neki stari komp isto mogao bi na ovakav nacin da ode, ali mu fali stosta

    hdd (ide ) i optical drive (ide), monitor i perifierija (mis, tipkovnica )

    proc je celeron socket 478 1.8ghz , graficka agp ati 9200 64mb
    rama ima 1gb ili 1.5gb ddr1
    kuciste napojna i to je sve tu
     
  3. irhadkul

    irhadkul Komšija

    Imam ja jednu staru napojnu(kinezer),halalim je ako zatreba za kakav racunar,isto tako imam i nekih konektora i kablova viska.
     
  4. Bonded_by_Blood

    Bonded_by_Blood Aktivista

    Pa eto super, još da komponente popišemo na jednoj temi (ili preimenovati ovu) kako je selvin predložio, bilo bi fino da (još) nekog obradujemo!
     
  5. RaP

    RaP Komšija

    imam ja 256 sdr na 133 mhz, trebali ?
     
  6. GW

    GW Moderator

    Jbg, ništa od ovog rama, ali imam jedno fino kućište sa napojnom pa ga možda možemo spojiti sa nečim.
     
  7. russ-co

    russ-co Komšija

    ma ne treba nista vise sem monitora, sve je OK!

    danas sam nakon 20 dana ustekao racunar da probam i vidim svako malo plavi ekran :(

    pa ce sutra u media market na reklamaciju, ima garancije jos 5mj, pa da poprave, i kolega je ranije govorio da nekad steka ali ovo se ne smije desavati, sramota da nakon par dana rada jednostavno stane, nego cu ja sutra u servis pa nek to srede, ne znam ima li ovdje iko clan a da radi kod njih da se to malo ubrza :)
     
  8. russ-co

    russ-co Komšija

    evo racunar je zamjenjen u totalu,

    nakon nesporazuma sa momcima u servisu (kazu do sistema je bilo, treba platiti reinstalaciju win-a???iako je pod garancijom, pa smo se malo objasnjavali :) na kraju je sve bilo OK, jos su dali i drugu masinu za svaki slucaj, posto je ova vec bila dva puta na servisu radi problema sa sistemom i PS2 portom

    ali nema mjenjana konfig, imaju naljepnice sa strane, dakle sta je tu je, mislim da je dovoljno.

    dakle ja dolazim po MON ovih dana i vozim to, bit ce te inforimsani o isporuci!
     
  9. Bonded_by_Blood

    Bonded_by_Blood Aktivista

    U dobrim namjerama čovjek često na probleme nailazi cc :/
    Kolko vidim, ima već dovoljan broj hardvera od članova, za planiranje neke buduće konfiguracije ili konfiguracija čak. Ne bih dalje da "trujem" temu od russ-ca, moderatori hoćemo li novu temu napraviti??
     
  10. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    evo da se i ja prikljucim
    imam kuciste i agp graficku nvidia mx 440,meni je furala igre sve do negdje 2006-2007,ispravna,pa eto moze za slijedecu neku nokfu,ako zatreba

    kuciste je ono kao mobitel,poruzno na izgled no vrlo kvalitetno,debeli lim,cak sam bio razmisljao da iz novog kompa prebacim komponente u to,jer je puno kvalitetnije,na ovom sad kucistu je lim kao papir,imam osjecaj da bi ga prstom probio :p

    ja sam da se otvori nova tema,pa da obradujemo nekoga ko nema,svaki poklon je dobar a nije problem ni uplatiti 10-15 KM ako treba za neku komponentu pa da se to sastavi

    fino bi jos bilo da se napravi koja fotka (sa mobitela usput),mozda i snimi neki razgovor sa onim koga se obraduje,cisto da vidimo emocije :)
     
  11. Esh

    Esh HWB

    Moze. Hajde nek Rusko prvo zavrsi sa ovom akcijom, pa nek neko kreira temu da vidimo sta svi imamo na lageru i sta se moze sastaviti, pa je onda laksi dio pronaci nekoga kome bi to moglo pomoci.
     
  12. russ-co

    russ-co Komšija

    naravno
    prvo da ovo odradimo i onda idemo dalje.

    nego ovaj mis je neki ps2 kuglas a i tast je njemacka, eto ako neko ima nesto nase i bolje mozda, ja imam 3 tast ali sve su "uvozne"

    i ovo sve radi naravno, ali eto, mozda sad da malo "uglancamo", recimo neke zvucnike (ima integrisan cini mi se) i tako to, kako rekoh nista nije neophodno, jer vec se ima komplet
     
  13. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ja mogu donirat bezicni miss tastaturu lokacija tuzla. Sto je telecom u nagradnoj djelio. BF2 takmicenja:)

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk
     
  14. russ-co

    russ-co Komšija

    ako neko ima do cetvrtka da donese u SA bilo bi odlicno
     
  15. p4ja

    p4ja Komšija

    imam ja tastaturu novu..javi ko skuplja to,pa da ti dadnem.
     
  16. Esh

    Esh HWB

    Posalji pm Rusku, eto ga iznad tvoje poruke :)
     
  17. p4ja

    p4ja Komšija

    done! :smt006
     
  18. russ-co

    russ-co Komšija

  19. russ-co

    russ-co Komšija

  20. russ-co

    russ-co Komšija

    Isporuceno!
    Sve bilo OK, testirano na licu mjesta, uslikao sam dvije slike pa kada prebacim sa moba ko zeli bit ce dostupne. Nazalost situacija je takva da je ovoj porodici svaka druga pomoc bas potrebna, nisam nikad vidio onako nesto :(