pomoc oko youtube videa

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by kamikaza, Mar 5, 2007.

  1. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    pozz.

    dakle treba mi pomoc oko gledanja youtube videa. Kad ga skinem prijavi mi da je Type of File:File.

    (.flv) Left-click -> (Warning: You must change the file extension to .flv). To open the file use FLV Player. If you want to convert the video to another format (avi, wmv, mpg...) consult our Help section (in the main page).

    nekontam kako to da izvedem??? mozel mi ko pomoc. imam i flv player
    al nece da cita video koji je FILE.samo cita one koji su pod nekim imenom recimo fjhjcn3577.flv a ove koje nece da cita su pod GET VIDEO imenom...

    mozda sam nejasno rekao ovo al nadam se da se razumije
    :D
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    skines lijepo videodownloader ekstenziju za firefox i onda bez problema mozes skidati .flv fajlove i gledati ih u media player classic-u...
    a ako si vec skinuo neke, umjesto .htm ekstenzije stavis .flv i gotovo...
     
  3. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    skinuo sam videodownloader , e neznam kako da stavim umjesto .htm u .flv ??? :oops:
     
  4. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Desni klik i Rename i samo dodaj .flv sa tackom.
    Ili umjesto desnog klika oznacis file i stisnes F2.

    Prije toga otvori My Computer, klikni u vrhu na Tools, pa na folder options. Otvori karticu View
    Iskljuci opciju "Hide extensions for known filet types"
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ako windows ne prikazuje ekstenzije, mozes to namjestiti u folder opcijama. ja recimo koristim winrar kad trebam mijenjati neku ekstenziju...
     
  6. pac

    pac Komšija

    ma unplug dodatak za firefox je prejednostavan samo ga mogu pohvaliti
     
  7. kamikaza

    kamikaza Aktivista


    Sve je uredu radi ovo. thx man 8)
     
  8. luka_mx3

    luka_mx3 Novi član

    skines si SUPER converter i prebacis u avi ili koji zelis format:::::....