Pomoc pri kupovini fx 8350 na piku?

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by bojler, Nov 5, 2013.

  1. Tensai

    Tensai Komšija

    Ne mogu vjerovat da je CPU neispravan.A i od tebe je jako nekorektno što si ga stavio u dalji opticaj što otvara vrata za dalje prevare.
     
  2. bojler

    bojler Aktivista

    Otišo je za Novo-Sarajevo. Oće li ga lik pravit ili neće ja ne znam, samo što mi je reko ako neuspije da ga iskoristi da će ga koristiti kao privjesak.
     
  3. Looney

    Looney Komšija

    viewtopic.php?f=4&t=31176&p=419332#p419332

    Ja sam bio siguran da je CPU ispravan ali ispostavilo se da sam se prevario. Ide pokušaj reklamacije AMD-u ako ne uspije bit će privjesak.
     
    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  4. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Da ne otvaram novu temu,koliko realno ja mogu traziti za athlon II x4 640 kojem je jedna jezgra neispravna,a koju sam iskljucio i radi sasvim ok bez greske po svim stress testovima sa ove 3 jezgre?
     
  5. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Polovan ispravan je oko 120KM, onda tvoj 80 KM.
     
  6. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Hvala
     
  7. bojler

    bojler Aktivista

    Pa moj x4 20 2,8 polovan i potpuno ispravan nemogu prodat za 80km, neznam kako`š ti taj
     
  8. selvin

    selvin Moderator

    "Neznam kakos"?! Para oci druze :)
     
  9. bojler

    bojler Aktivista

    Nisam odmah mogao naći onaj zarez
     
  10. donjapa

    donjapa Overclocker

    Kad smo se vec nadovezali :D

    "ne" se piše spojeno kada stoji uz pridjev: nemoguće, nepoznato, nevidljivo, neuračunljiv, nepismen, nepodnošljiv, neveseo

    "ne" se piše odvojeno kad stoji uz glagol: ne mogu, ne želim, ne razumijem, ne znam, ne vidim, ne čujem, ne zanima me

    osim u slučajevima: nemam, neću i nemoj.

    Veoma cesto se grijesi oko istih, ali lijepo je znati te se nadam da nece niko zamjeriti! :)
     
  11. Konjislav

    Konjislav Komšija

    To je osnova gramatike bosanskog jezika, međutim meni je više zaparalo "kakoš" umjesto "kako'š" ili još bolje "kako ćeš".
     
  12. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Gledam kakva sad kokoš :lol:
     
  13. bojler

    bojler Aktivista

    Šta vam je ba ljudi, pa bitno je da se razumijemo, a kome para uši neka ne čita temu.
     
  14. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Jos samo da kazete da ovaj svoj faulty cpu zamijenim za kokoš :D
     
  15. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Mah, bez ljutnje malo se zezamo :)