Povrat podataka nakon formatiranja

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by Hells, Jan 7, 2011.

  1. Hells

    Hells Aktivista

    Formatiro sam pogresnu particiju na kompjuteru...imali ikakve nade da vratim podatke ?? pomoc molim vas..hvala unaprijed..u pitanju je windows 7....joj ljudi,evo cupam kosu...
     
  2. dmr

    dmr Veteran foruma

    Re: POMOC!!

    ako si uradio quick format vrati podatke sa getdataback ntfs.
     
  3. Chem

    Chem Komšija

  4. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Re: POMOC!!

    I od mene tople preporuke za getdataback ntfs.
     
  5. Zlatan

    Zlatan Komšija

    Re: POMOC!!

    vratio podatke ne vratio cooliraj...ziv si i zdrav..a u zivotu bude i dobitaka i gubitaka...nekad nije ni lose izgubiti neke stare podatke...mnogo puta, kad pogledam unazad, događaji koje sam smatrao lošim po sebe, bili su zapravo prerušeni dobici!
     
  6. Esh

    Esh HWB

    Kolega, imas dobre preporuke za pokusaj povrata, ali me cudi kako jedan dugogodisnji clan otvori temu s nazivom "Pomoc!!!".
     
  7. Hells

    Hells Aktivista

    Hvala na pomoci..uspjeo sam vratit dio podataka..preporuke za programe recuva i getdataback ntfs...a sto se tice komentara...

    Enis....druZe..u onom momentu nisam bas mnogo raZmisljo..valjda se moglo skontat iz mog prvg posta..al ipak izvinjavam se..nije do mene..hehe

    Zlatan...drug,skonto sam ja to..al tek par sati nakon crasha..hehe..vratio sam neke slicice..a ostalo nekad ostane u proslosti ;)..hvala na podrsci..

    svim ostalim hvala,na preporukama...