powerpoint

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by harry, Mar 23, 2005.

  1. harry

    harry Novi član

    Vozdra rajo :D !!!Imam pitanje kao da postavim start up na powerpoint-u kad kliknem na njega da odmah krece prezentacija bez onag dosadnog klikanja na slide show ili F5.
    tnx :p
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    kad spasavas dokument spasi ga kao "PowerPoint Show". mislim da je to.
     
  3. harry

    harry Novi član

    nema .pps-a ima samo .ppt
     
  4. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    .ppt i jeste format taj za to, ja se još sjećam kad sam otvarao onu ludu kravu, bio je .ppt !
     
  5. harry

    harry Novi član

    znam,ali kad radim save as nema .pps(powerpoint slide show)nego samo .ppt!!!HELP!!! :evil:
     
  6. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    U mene ima ,PowePoint 2003, piše SAVE AS TYPE: PowePoint Show
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Full install MS Office-a :!:
     
  8. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    Pa zar se ne bi trebala automatski ta ekstenzija instalirati sa PowerPointom? Je li moguće da je obrisana? Ima u CCleaner nekakva opcija da se brišu nekorištene ekstenzije!
     
  9. harry

    harry Novi član

    Budem pokusao pa vam javim!
     
  10. harry

    harry Novi član

    reinstalirao sam office ali nista,imali koja druga verzija office da nabavim ili neki update sa neta??
     
  11. syss

    syss Veteran foruma

    pa nabavi office 2003.
     
  12. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    U mene je Office 2003, i oduševio me je poprilično jer ja koristim sve opcije koje dođu ne samo one osnovne! Sviđa mi se..
     
  13. harry

    harry Novi član

    Imam win me,mislim da je office 2003 za XP!
     
  14. syss

    syss Veteran foruma

    zašto nemaš win xp? :roll:

    da, ovo bi mogao biti problem.
     
  15. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    Pređi na Windows XP odmah!
     
  16. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Iste sekunde :mrgreen:
     
  17. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    Slušaj ovo nazvo ti Mujo na milijunašu bio i pitanje mu bilo Koliko treba do Los Angelosa i ne zna Mujo konta konta i nazove ti on nekog lika i pita ga koji je odgovor a ovaj drugi što ga je Mujo nazv'o kaže "Samo trenutak" (da razmisli) i Mujo spusti slušalicu i odgovori SAMO TRENUTAK :twisted: hehe, al' nije baš tačno takav vic ne znam je li Los Angelos i ta imena zaboravio pričala mi cura... 8) Odosmo mi malo off-topic


    Probaj sa novijim ovim Office-om , probaj taj 2003 kao što smo ti rekli, ja mislim da nije bitno je li XP Windows ili ne. Al' svejedno trebaš preći na Win XP, Win ME već polahko stari... :wink:
     
  18. harry

    harry Novi član

    Hehe,vec sam 3 puta prelazio,ali modem mi nepodrzava XP tj.nemam driver za njega,a modem je motorola SM56.Trazio sam na driver guide ali nema tako da nemam volju da kupujem novi modem :|
     
  19. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    A šta misliš podijeliti hdd na dvije particije na jednu win me ili koji već a drugi win xp. Ako ti je problem. Jer sam se i ja napatio da taj modem instališem!
     
  20. syss

    syss Veteran foruma

    pa modem 10-15km košta i ovi conxant chipovi rade na xp bez drivera... btw. sm56 motorola radi bez problema na win xp, osobno sam ih stavljao xx komada.