PowerPoint

Discussion in 'Generalna diskusija' started by zilo, Apr 22, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. zilo

    zilo Komšija

    Ne bi ovu temu postao da nije ovako veliki ulog.Pobjednik ide besplatno u Berlin 15 dana za vrijeme Svjetskog prvenstva u fudbalu.
    Tema je:''Osoba koja je most izmedju BiH i Deutschland.''Necu reci koju sam osobu uzeo zbog anonimnosti.Mogao bi me ko provaliti i diskvalifikovati.:)

    Svi koji imaju neku ideju,prijedlog ili sugestiju u vezi prezentacije nek mi posalju PM da ne zatrpavamo ovdje topic.

    Hvala
     
  2. Esh

    Esh HWB

    jos jedan skolski projekat? reci cu ti ti ja 3 osobe koje ce se naci na 97,43% svih tih radova.. barbarez, ovaj visoki predstavnik i jasmila sto osvoji u berlinu onaj festival...

    e sad, sto mu pokemona, sta ocekujes da ti kazemo? :mrgreen:
     
  3. zilo

    zilo Komšija

    Da.Skolski projekat koji ima veze sa compovima.:)

    Dobro.Pogodio si te prve dvije osobe.Jasmilu niko nije uzimao,bar u mojoj skoli.

    Mislio sam neku ideju u vezi dizajna,ipak ovdje ima iskusnih prezentatora i dizajnera. :mrgreen:
     
  4. Big_Brown_Beaver

    Big_Brown_Beaver Aktivista

    ko je u ziriju....bosanci ili shvabe

    da udaras tamo gdje je ziri najosjetljiviji...
    ako su bosanci onda standardno...barbarez, salihamidzic, jasmila...svi u napad jedan je hase (samo veselo, ko ce slusat tudu muku) :D

    e ako su svabe iz iskustva znam jer imam dosta dobrih prijatelja shvaba iz berlina da se veoma suosjecaju s bosnom zbog podjeljenosti nekad njemacke i danas bosne...konkretno nisam mogao vjerovat kako na isti nacin posmatraju relaciju sarajevo-berlin i bosna-njemacka
    shvabe vole tudu socijalu u kojoj se i sami nadu :D
    razumiju ljudi podjeljenost (barem onaj obicni shvabo)
    samo ti napravi paralelu izmedu nekad podjeljene njemacke i danas podjeljene bosne...provuci neku poznatu osobu kroz to i...15 dana u berlinu ti je zagarantovano
     
  5. syss

    syss Veteran foruma

  6. zilo

    zilo Komšija

    Hvala Big_Brown_Beaver.

    syss zanimljiv si nema sta...

    Molim lock.
     
Thread Status:
Not open for further replies.