preporuka - 2.1 sistem

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by ---, Jun 20, 2009.

  1. ---

    --- Aktivista

    koji 2.1 sistem do 100KM mi preporucujete (da je dobavljiv u sarajevu)?
     
  2. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Logi X-230.
     
  3. apdejt

    apdejt Overclocker

    Pleomax S2-600B (drvene masivne kutije)
    Pleomax S2-500B (drvene masivne kutije)
     
  4. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Jos jedan glas za x230.
     
  5. nVidia

    nVidia Aktivista

    Želio bih samo da pitam, je li velika razlika između jačine subwoofera od X530 (25W) i subwoofera od x230 (20W), jer sam imao x530 i bili su odlični, a mislio sam kupovati x230.
     
  6. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Neces ni osjetiti. X230 su dobri 2.1 zvucnici, s obzirom na pare za koje se prodaju.
     
  7. nVidia

    nVidia Aktivista

    hvala kralju na savjetu
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Evo samo sto nekliknuh "Submite", reko da malo razgledam kad ono identicna tema. Evo provo copy paste teme (da djaba nisam pisao :) ):

    Vidim spominjete LOGITECH X-230 ..ali koliko su keša posto jos nista nisam gledao, tek mi veceras naumpala kupovina?

    I ako nije problem, da mi neko prokomentarise ostale pomenute modele. Cijene, kvalitet i jesul dobavljivi.
     
  9. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    X230 su 108KM u Plusu.
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    WOW ! mislim, hvala na infu ali.. 100 KM :?

    A ja pitam za Z4 :roll:

    EDIT: Lol .. do mene je.. pgresno gledoa.. da.. ok je cijena :D

    Nego, ako moze jos koja preporuka ..interesuju me ovi DIVOOM modeli kakvi su generalno ..
     
  11. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Nisam cuo da ista ove robe ima kod nas osim Logitecha, Trusta, Sonya i mozda Philipsa...
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma ovi su x230 sasvim ok ali, izlazna snaga im je ono najnize sto bih uzeo. A zatista bi volio vidit XFORCE 3 (75w) koji imaju odlican zvuk, ili TRUST SP-3920 (70W) koji su fantasticni i trebali bi biti koju desetku iznad 100KM al svakako bi se potrudio i toliko izvojit.
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Zar nema nekih alternativa :?

    Interesuje me kakvi su CREATIVE - TRIGUE L3800, odnosno po kojoj cijeni se mogu nabavit. Izdvojio bi za njih i do 140KM ako bi ih nasao.

    Ili recimo imal kod nas Microlab FC330 koji su takodjer preporuka?
     
  14. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Neme nigdje ni creative, ni microlab. Ako imas mjesta na stola uzmi polovne kutije i pojacalo.
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma imaaa mjestaa.. al.. ne znam. Jest izbor fenomenalan. Geldao sad u par radnji, najbolje neki MSI 44 KM. Imam jos pogledat u tehno marektu, oni imaju nekih "boljih" modela i jos u jednoj IT radnji. Ako tu ne nadjem.. veselo vece...
     
  16. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Nema se tu sta znati ili ne znati. Ako imas mjesta i mozes sebi priustiti, prosjecan stereo setup (pojacalo i kutije) ce kvalitetom znacajno oderati svake kompjuterske zvucnike. Cako i da kupis neke kutije koje su dosle sa plasticnom sony linijom i ei nis pojacalo iz 72. godine, opet ce bolje svirati i od x230, bilo kojeg trusta, msi-a ili neceg treceg. Mozda nece od z2300 ili megaworksa, ali to je vec drugi cjenovni rang.
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Da.. ta neka kombinacija sa starim dobrim provjerenim stereo setom bi bila plafon za razliku od ovih 2.1 pokusaja koje sam vidio.

    Haman da ce biti tako ako mi ne bude mrsko da se cimam s ljudima koji ne budu iz ZE. Valjda cu se strpit i uzet nesto "pametno".
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Cisto informativno, imal neko iskustva s ovim PHILIPS SPA3300

    Prvenstveno zbpg kvaliteta zvuka. Jedino ov na PHILIPS stranici nebulozno:

    Music Power 50 W
    Output power (RMS) Per satellite: 5 W; Subwoofer: 15 W
     
  19. artemis

    artemis Komšija

  20. NAILS

    NAILS Moderator

    SPA 3300 su 90KM dok SPA 7300 nisam vidio. 3300-7300 su slicni, oboma su karatkeristike ka odobar zvuk i dobar hardwer. JEdino je razlika u jacini, odnosno 3300 ima 5-5-15W a 7300 5-5-20W.