Preporuka igara za PS4

Discussion in 'Igre i konzole' started by sumeir, Jun 21, 2016.

  1. sumeir

    sumeir Komšija

    Pozdrav narode

    Zamolio bih prepuruku par naslova za PS4 treba mi z sestrića . Dečku je 11 godina a inče voli igre sa autima i avionima. Može i bilo koji drugi žanr igrica samo da nema ubijanja i nasilja.Znači da se može fino zabaviti a i naučiti nešto.

    Mogu neke i "porodične" mislim da se svi ukućani mogu zabaviti fino.

    Hvala.
     
  2. zoi

    zoi Veteran foruma

    Rayman legends, ratchet and clank, Chariot to mi pada na pamet na prvu, mada sve zavisi kakav ti je sestrić. Kod mene rođak ok 10 godina a igra battlefield, GTA v, titanfall, Fifa 16 i tako to. Da mu kažem za ove gore igre naljutio bi se :D Ne podržavam to ali nije pod mojim uticajem i nadzorom a roditeljima na žalost ne smeta...
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    NFS ovaj novi, arkada pa lagan za vozit a ima tuniranje, djeca se loze na to :)
    Lego Batman, Lego Jurassic, Knack.


    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  4. zoi

    zoi Veteran foruma

    Minecraft, Roblox to mu uzmeš i dosta mu :D
     
  5. sumeir

    sumeir Komšija

    Uzeli mu ps4 uncharted 4 bundle,poslao video da mi pokaže kako mu radi PS 4, kaže ja ne volim ovu igricu. :)
     
  6. sumeir

    sumeir Komšija


    Jeli ovaj NFS

    https://www.amazon.co.uk/Electronic-Art ... ds=NFS+ps4

    Ima na Amazonu.de ali nema na engleskom,samo na njemačkom.

    Ako je ova gore onda da mu uzmem ovu pa neka "pimpa" autiće :)
     
  7. sumeir

    sumeir Komšija

  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    NBA ti je free na PS+ trenutno
     
  9. sumeir

    sumeir Komšija

    Nisam upućen oko ovoga.

    Šta trebaju se rigistrovati i to je to. Jeli ima kakve geografske restrikcije gdje se registruje i sl pošto su van Bosne pa bi možda ponijeli PS 4 na odmor ...

    Hvala.
     
  10. zoi

    zoi Veteran foruma

    Trebaju platiti 50$, sve ostalo je lahko :D
     
  11. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: RE: Re: Preporuka igara za PS4

    to je taj.

    a za PS Plus kupis ovo (moras ga imat da bi igrao online, a usput dobijes gratis svaki mjesec 2-3 igre. vazi godinu dana,kad istekne onda ga kupis opet. ovaj mjesec je free NBA 2k16:

    https://www.amazon.de/Plus-Mitgliedscha ... B00GWUSCCA

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Taj NFS je bio 12$ na US storeu citavu proslu heftu.
     
  13. sumeir

    sumeir Komšija

    Re: RE: Re: Preporuka igara za PS4


    U vezi ove godišnje registracije. Jeli ima veze koja da se uzme pošto oni žive van Bosne ili nema veze koji da uzmu tj iz kojeg dijela svijeta da nebi bilo kup ovu, možda može igrati u Bosni a ne može tamo gdje živi.
    Ja iskreno ne znam koliko će on imati vremena sad da igra ovih igrica i jeli mu možda bolje uzeti par hard copy nego ovu pretplatu. Ove igrice što dođu kao "džaba" to važi samo dok mu traje registracija. Kad istekne registracija nema ni igranja i jeli mora biti non stop online da bi igrao ove igre koje dođu uz jednogodišnju registraciju.

    NIsam upućen oko ovoga pa "osburajte" malo sa mnom :)

    Hvala
     
  14. sumeir

    sumeir Komšija

    Misliš na cijenu preko PS + ?


    Moram mu ovo danas završiti oko kupovine , jer dolaze za 20 dana a i prijatelj iz Austrije dolazi 1 jula a na amazonu.de ima samo njemačka verzija, pa moram ići preko amazon.uk pa slati za Austriju itd
     
  15. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ps plus gdje god da kupiš radit će nije ograničen regijom kao ni igre. Možeš igrati offline. Ako je takva situacija radije mu uzmi na disku nekoliko igara koje može dugo igrati.
     
  16. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Re: RE: Re: Preporuka igara za PS4

    Ne sjecam se da li je bila samo za PS+ ta cijena, ili je bila za sve. Bilo preko 30ak igrica sa popustima i preko 60%. BF4 npr. bio 4.75$. Hardline isto tako. Mada ta ponuda je zavrsila jucer.

    Digitalne igre mozes igrati ofline bez problema, samo account na kojem si kupio igre stavis da bude 'primary' na toj konzoli. A mozes imati primary account-a i do 20 na jednoj konzoli.

    Sve PS4 igre su region free. Znaci mozes iz koje god zemlje igrati na bilo kojem account-u, na bilo kojoj konzoli.

    Nema veze koji acc. otvoris, svi rade u BiH. Ja npr. imam Americki, Britanski i Hrvatski. Na svim imam digitalnih igrica, i svi rade u BiH. Plus sve te igre igras na kojem god acc. hoces na toj konzoli. Tj. kupis igre na jednom acc. a igras ih na drugo. Tako da mozes i tom malcu otvoriti poseban racun da ima.
    Moj savjet bi ti bio da napravis US acc. i da igrice tu kupujes. Uvijek bude nekih rasprodaja, plus nekako najeftinije izadje.
    Neces moci direktno kupovati igre na tom US acc. sa BiH kreditnom/debitnom, ali mozes se registrovati na US. Amazon i tamo sa BiH karticom (samo stavis neku US home adresu) kupovati PlayStation network cards (vrijednosni bonovi), za koje dobijes digitalni code, i onda sebi ga uneses na svoj US acc., pod Store -> redeem code. I kupujes sta te je volja.
     
  17. sumeir

    sumeir Komšija

    Re: RE: Re: Preporuka igara za PS4


    Hvala

    Igrica je naručena tj NFS a tvoj komentar proslijeđen na "uviđaj" :)


    Hvala svima na savjetima.

    Lijep pozdrav.
     
  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

  19. Vedo

    Vedo Moderator

  20. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Mad Max, je isto ok deal. Pogotovo ako se share acc. Meni se igra svidja.