Preporuka - Mobitel do 400 KM

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by sgtPepper, Oct 13, 2013.

  1. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Po mogucnosti nov, da mu je cijena ispod 400 KM ... koji bi ste preporucili? Ne treba mi nista pretjerano, da se moze ponekad surfati net i pogledati koji yt video :D
     
  2. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Alcatel OneTouch Idol :)
     
  3. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Xperia P, Galaxy S3 mini, Galaxy S2, Desire X, proberi sta ti godi.
     
  4. anel007

    anel007 Komšija

    lumia 920 :mrgreen:
     
  5. metallac

    metallac Aktivista

    Definitivno jedan od Lumia serije telefona... nećeš se pokajati ;)
     
  6. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Pokusaj naci Lumia 920 za te pare, ja sam skoro nasao nov sa 2 godine garancije za 450 KM... Za tu lovu definitivno nema bolje... Ativ S isto nije lose rjesenje a vidio sam da se moze naci za 200€. Kako god u toj cjenovnoj klasi WP uredjaj, android je patnja ako nemas high end telefon.
    Odlicnu kameru, extra display, 32GB prostora, fluidnost OS-a za te pare neces naci u Android taboru :)
     
  7. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ne samo sto neces nac za te pare, neces uopce nac ako ne uzmes HTC One, SGS4 i slicne modele.
     
  8. anel007

    anel007 Komšija


    moze se naci Lumia 920 za te novce, prije 3 dana prijatelj kupio novu sa 2 godine garancije u telecomu za 420 KM
     
  9. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ja vise ne vidim L920 kod BHtelecoma? Sjecam se da joj je pala cijena, ali sad je nema na stranici nikako.
     
  10. Qler

    Qler Veteran foruma

    otisle kao hot cakes :) ali kaze mi jaran da ce nabaviti, isao on raspitivao se.
     
  11. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ja mislio da je 520KM (koliko sam platio) jeftino, a ono sad 420KM. Ne znam kako ih i nabavljaju tako jeftino. Ovo utice na kompletno trziste mobitela, ove L920 cijenom i na piku veoma povoljne.
     
  12. anel007

    anel007 Komšija

    ova za 420 sto je prijatelj uzeo i jest s pika, kupljen valjda u telecomu, dobio urednu garanciju na 2 godine u mobisu, uglavnom 420 KM za ovakav telefon je nista :)
     
  13. Lepton

    Lepton Novi član

    Moze li neko reci uz koji paket ta Lumia iznosi 420KM, nadam se da nije uz Mega 100 :D
    Zna li se kad bi mogli doci ti telefoni, ne mogu naci nista na njihovoj stranici.
     
  14. Qler

    Qler Veteran foruma

    Uz 30KM je nesto preko 300KM
     
  15. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Znam da je zadnja cijena za mini 15 bila 480KM, na dvije godine.
     
  16. Lepton

    Lepton Novi član

    Ova od 15km me zanimala, jer sam razmisljao uzeti taj paket (sad sam na ultri).
    Jos jedno pitanje, posto ne pratim vec neko vrijeme cijene mobitela, koliko bi ta Lumia kostala kod nas u radnji, nova sa garancijom (da imam radi orijentacije), u univerzalno.com je 500KM, ali oni su mi nekako suhveli.
     
  17. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Tad ti se ne isplati, ne bi bilo ispod 700KM.
     
  18. Lepton

    Lepton Novi član

    OK, hvala na info.
     
  19. anel007

    anel007 Komšija

    samo pazi ako nisi zaposlen i nemas neki njihov prikljucak na sebi (fiksni telefon npr.) onda moras 3 mjeseca placati racune prije nego mozes uzeti bilo koji telefon preko pretplate :)
     
  20. oxygenn

    oxygenn Novi član

    Takodje sam u potrazi za mobitelom ovog cjenovnog ranga 300-400KM,

    zasto je android patnja zar ovi dual core procesori nisu dovoljni za danasnje mobitele ??

    Trazim mobitel sa maksimalno 4'' displayem moze i manji, da ima cameru sa flashom i dovoljnu kolicinu interne memorije
    Igrice i gledanje serija me ne interesuju
    Mogu li ovi mobiteli proci ili ima nesto bolje za ove pare, kupovacu iz oglasa nista telecom i nekakve pretplate
    [url=http://www.gsmarena.com/nokia...p://www.gsmarena.com/nokia_lumia_620-5147.php

    http://www.gsmarena.com/htc_desire_x-4951.php

    http://www.gsmarena.com/sony_xperia_m-5497.php

    http://www.gsmarena.com/sony_xperia_p-4436.php[/url]