Preporuka Smart LED TV-a do 1000km

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by kvaju, Sep 26, 2013.

  1. kvaju

    kvaju Komšija

    Old school je remote, a telefon mi je magic remote :)
    Nisam puno ga koristio u guzvi sam radim stan tako da cu tek za mjesec dana ga da valja isprobati, novo mi je sve ovo dok malo vidim kako sta, prvi put imam tv napredni ovo dosad je sve klasika bila.
     
  2. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    I ja sam uzeo LG-a, fakat je bton tv.

    Jedino je patnja sto uradi 3 sw update-a cim ga zakacis na wifi.
    Mrvu je spor meni u youtube app-u ali je playback besprijekoran.
    Cloud servis nije moguce registrirati jer kada treba reg prozor izaci nema ba stranice lgapp servisa.

    LG remote ide uredno i preko nexusa i preko galaxy taba, chanell scan uhvati sve digitalne kanale na telemachu ali trazi ci modul, koji ovi ne prodrzavaju...
    Testirao sam i sa http://dx.com/p/mele-f10-fly-mouse-3-in ... ack-128312
    ide tip top
     
  3. kvaju

    kvaju Komšija

    Kakav CI modul?
    Ja sam ga nabrzake prikopčao kući, samo da vidim radi li wifi i malo da vidim nabrzinu, ali kada sam antenski kabal kopčao, draaaaama teško ulazi u njega, u tv-u je ženska, a kabal muški, strah me bilo previše jako ugurati kontam da ne sjebem nešto, tako da nisam skeniranje programa uopće odradio sada, nego ću poslje kada montirao tv. A vidim pored antenskog ženskog ima još jedan utor, sa navojima, neznam za čega je ono?
     
  4. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Kod mene sve normala ( možda ti se savio ženski konektor na tv-u samo ga lagano šarafcigerom cimni.

    Što se tiče widi-a, miracast-a, youtube-a sve ok.

    Jedini problem koji sam imao a ima ga masa korisnika LG smart-ova je povezivanje na plex na računaru, problem se riješava gašenjem windows firewalla.

    LG-remote smartshare app fercera na tabletu i na nexusu sasvim ok, playback na usb-fercera, danas cu testirati recording kad spojim externi hdd
     
  5. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    BTW ima i u comtradeu Toshiba 39" za isto para haman sa istim opcijama
     
  6. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Jel fercera subtitle na ovom LG 575S kada se pusta preko USB, kakva je velicina fonta?
     
  7. nenolik

    nenolik Novi član

    Da iskoristis lg cloud reg. uredjaj na hrvatsku i imat ces 50gb prostra ,,


    sto se tice titlova cita pod uslovom da su istog naziva kao clip(Film) a imas manipulaciju velicine i vrste titlova kao i lokacije