Preporuka za gamepad

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Shibby, Oct 20, 2011.

  1. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    50 ti je xbox,ako vec neces njega,a planiras ga uzimati,tj. ovaj sto sada zelis uzeti zelis da ti bude privremeni,uzmi sto jeftiniji,bar bi ja tako uradio..
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    To je online ? Bas mi Vedo spominjao da je tesko oriđiđi za pedeset markica jer je na MS sajtu oko 40$. Ima kod nas u Ze za 50KM u radnji ali odustao zbog toga.
     
  3. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Ja sam sebi uzeo prije 8 godina nekakav speedlink-ov samo privremeno, vjerujte da mi i danas odlično radi... potrefilo se
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Koji je model taj speedlinkov ?
     
  5. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    I ja sam neki uzeo davno daaavno..i meni se cini da je speedlinkov,uzet bio u skenderiji 19kmica bio,radi i sad ako se ne varam samo sto mu je "malo" izdrpan od koristenja,bacanja,gaženja i sl..

    50km ti je kod Juke u BBI-u na -1..
     
  6. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    U BUG-u broj 244 (mart 2013.) ima odlican review jeftinih gamepada, pa ako si u mogucnosti procitaj, ja sebi takodje kontam kupiti jos neki pored x360 cisto za raju. Sad, nisam provjeravao kakva je dostupnost tih gamepada kod nas, ali vjerujem da se mogu naci.
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Ne uzimama BUG godinama ali ako neko ima broj i nije prob nabaciti nazive 2-3 modela, bilo bi super.

    Da, bilo je kod Juke za 55KM.. sada ih nema pa mi bas i ne ide dati vise od 30-35KM za nesto drugo.
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nema sanse da sad nadjes nov x360 gamepad za 50-55KM. Jedino polovno, a ja ne bih vala takvu opremu uzimao polovno, ko zna kroz kakve je ruke proslo.
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Slažem se.

    Ganjat cu neki do tridesetak markica pa dogodine boxov a kao sto sam rekao, ako neko ima sta preporuciti da je solidno, neka javi. Ili ove gore speedlinkove.. ako kolege mogu navesti koje modele imaju sto ih sluze dobro.
     
  10. Juka

    Juka Komšija

    Preuzeli kontrolere od dobavljaca iz britanije, svaki kontroler je bio orginal, nov (nije refurbished) i imao 12mj garanciju po cijeni od 55KM a wireless je 89KM (verzija sa prijemnikom 115KM)!!!
     
  11. Vedo

    Vedo Moderator

    ako imaju ovu Jukinu ponudu - obavezno to ganjaj. u suprotnom - Saitek X360 gamepad, imao ga je prije UE kod nas.

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
     
  12. dmr

    dmr Veteran foruma

    Kod mene je ovaj bullfrog sl-6540 vec preko 10 godina http://www.speedlink.com/?p=3&cat=312&pid=274&paus=1 Trazio sam prije 2-3 godine isti da kupim i nije ga bilo vise, vjerovatno se i ne proizvodi vise.
     
  13. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    @juka, I ja sam uzeo od tebe kad je bilo 55KM. Jel ih ima jos? Bio skoro, nije bilo, a dobro bi mi dosao jos jedan. Ovaj od Plejke se raspada.
     
  14. Juka

    Juka Komšija

    Nema vec neki period, samo wireless i nekad naleti sa receiverom ono for windows pakovanje!
    Jedino zicano u xbox fazonu ima Razer ONZA ali je 99KM!

    Zaboravih ovaj, Speedlink XEOX i on je 55KM, stim da na Speedlink dajemo 2 god. garanciju!
    [​IMG]
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Sutra bacim oko onda na Speedlikove modele u ze pa cu random nesto pokupiti. Valjda ce fercerati.
     
  16. senad_986

    senad_986 Komšija

    Ovaj sam prije dvije-tri godine kupio za 27 KM i jos uredno radi, godina dana garancije, zadovoljan sam. E, sad, i drug je isto kupio, ali njegov je od pocetka bio malo kao ishaban, manje je precizan od ovog mog, tako da i to uzmes u obzir.

    Opet, mislim da ti je bolje za 55 KM kupiti kod Juke X360 original cisto jer je kvalitetniji, a i bolja je podrska u igrama, tj. nemas se sta peglati oko konfigurisanja - npr. ovaj Acmeov gore lagano konfigurises za PES, ili za neke druge igre preko X360 emulatora, ali ga nikad nisam uspio natjerati da normalno fercera u FIFA-i.

    @Juka: Kad/ako ti naleti nova tura ovih X360 za 55KM, javi, musterija sam ti za jedan sigurno, mozda i za dva.
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Jaran je imao losa iskustva sa Acme hardverom pa cu prvo gledati preporucene speedlink modela mada hvala tebi svakako. Da, 55 markica kod juke za boxov je super ali nema ih vec neko vrijeme.
     
  18. anel007

    anel007 Komšija

    za ovo se isplati dati toliko novca, ako mi ovaj x360 odapne papke sigurno je onza sljedeci gamepad (ili ako naleti kakvih ludih para prije toga :mrgreen: )
     
  19. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Ako je obicna verzija Onze onda je preskupa iskreno,ako je Tournament edition ,onda je realna cijena..
     
  20. zoi

    zoi Veteran foruma

    Koja je razlika?