Preporuka za kupovinu laserskog printera

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Hellscream, Sep 7, 2012.

  1. Hellscream

    Hellscream Novi član

    Kao što naslov kaže :) Printer (laser) bi služio iskljucivo za stampanje crno-bijelih tekstualnih dokumenata (predavanja sa faksa), u velikim kolicinama...
    Koja je najjeftinija, najisplativija varijanta u sarajevskim radnjama za jedan takav štampač. Ako je reklamiranje radnji problem, savjeti mogu i na pp
     
  2. amarextreme

    amarextreme Aktivista

    Ja koristim HP Laserjet P1005 već neke 3 godine, prezadovoljan, sad sve zavisi kolika ti brzina printanja treba, također ovaj printer u firmi kod roditelja ima 3 komada i već rade 4 godine bez prestanka, prezadovoljni, samo mjenjanje catridge-a, i to ne veoma često, ne troši se tako brzo, pošto je ipak većeg obima cetridge i pošto je u pitanju laserski printer, po meni ekstra, a nije skup...
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Da li te zanima samo štampač ili ti je primamljiva i neka opcija sa uključenim skenerom?
     
  4. Hellscream

    Hellscream Novi član

    Samo printer, ništa specijalno. Ove godine (a i naredne xD) imam milion nekih predavanja za stampat i ne bih volio da moram svaki put u neku kopirnicu ici.
     
  5. Esh

    Esh HWB

    Ako si student, trebat će ti i skener, vjeruj mi :)
     
  6. Pionir

    Pionir Overclocker

    Pogledaj ima li gdje polovan Canon MF 4690 PL serija, dobra stampa i u svakom smislu pouzdan, a ima skener.

    Ima vise modela MF serija pa kad pitas za jedan, reci ce ti za drugi model...

    Epson M 2000 D ima odlican broj kopija, malo je priprema stampe spora, al kad se zahajca :D

    HP P1566 je extra brz, ti okom-on skokom, ali najmanje kopija od tri navedena, mada prospekt govori drugacije.

    Ako nije reklama, ako jest brisi, mislim da su Uvoznici-pitaj, link :http://www.exclusive.ba/contact.html
     
  7. Hellscream

    Hellscream Novi član

    Mozda sam trebao biti precizniji - već imam skener :D