Preporuka za miš

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Seadboy, Jan 18, 2010.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    G430 su zapravo G230 samo bez usb karte.
     
  2. Qler

    Qler Veteran foruma

    Kako god ove razer su mi bas razočarenje...

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Jašta su. Probaj ako imas gdje steelseries 3H ili 4H. Mnogo bolji zvuk nego na tim g230/430. Ja sam 3H zamjenio samo zato sto nisu bile potpuno "over the ear".
     
  4. Qler

    Qler Veteran foruma

    Dao sam mu svoj mx master a ja sebi uzeo mx master 2s :)

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Nice. Bem ga, nije skup. 100$.

    Mislim, kod nas je blize 300KM ali et. Ima na ebayu.
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    Sta je razlika izmedju ta 2?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  7. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ima onaj flow da bude spojen na dva kompa i da onda se prebacuje sam sa jednog na drugi i copy paste radi izmedju

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

  9. Decerto

    Decerto Komšija

    Kupio sam razerov mis,mamba tournament edition,jer imam firefly podlogu i blackwidow tournament tastaturu,pa sam htio da sve kontrolisem preko jednog programa (synapse)...kako sam se pokajao. Ja vece smece u zivotu nisam koristio. Senzor im je proljev.
     
  10. Qler

    Qler Veteran foruma

    ne znam, meni je sva periferija logitech, osim ovih slusalica :) i jedino njima nisam zadovoljan...
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Qler
    Koliko se dugmadi na S2 mogže reprogramirati? Ako nije frka da postavis screenshot setpointa :)

    [​IMG]
     
  12. Qler

    Qler Veteran foruma

    [​IMG]

    On koristi ovaj novi Logitech Options
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Hebo te mx bas si mi ga našmigao.. haha. Hvala drug. Ovaj sa Vedinog linka je djaba.
     
  14. Vedo

    Vedo Moderator

    Stize rodjak iz Berlina za par dana, da nam on ponese po komad? :)

    Pitanje je samo koji su Omron switchevi u njemu, Logitech je poznat da stavlja one jeftine Omrone, pa nakon godinu dvije imas problem sa double clickom i sl.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    NAILS likes this.
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Hvala ali suzdržat cu se. Imam G500, bilo bi hljeba preko pogace. Ali mi našmiga, nisam koristio dobar wireless jos od MX620.

    A tih sam se switcheva kod Logija naćistio. Ispraksirao sam se. haha

    Ako se predomislim ima na ebayu 90$ sa postarinom. Svakako je to hardver koji se godinama koristi.
     
  16. Vedo

    Vedo Moderator

    Ja ih mjenjam odprilike svake 2 god na Razer Lachesisu, uzmem nove switcheve na ebayu za par dolara i onda mi ih momak jedan zalemi za 30ak KM.

    A vidim da Razer reklamira novije miseve da su sa extra durable Omron switchevima, pa bi taj problem na njima trebao biti manje ucestao.

    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  17. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ja imam samo MX seriju još od MX1000 :)

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

    Imao ja Mx Revo i Performance MX. Vrhunski, al ipak osjetan lag naspram ovog zicanog Razera


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  19. Qler

    Qler Veteran foruma

    Performance sam poklonio jer me nerviralo sto nije automatski onaj free spin :) a ja ne igram FPS igre tako da mi i ako ima laga, ne smeta.

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
  20. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ja volim lakse miseve...teski me umaraju
    za sada mi je najbolje legao razer deathadder...sada koristim neki kineski redragon...nije los ali nije nista posebno a i jeftin je...platio sam ga max 30 KM prije 2 godine
    i kod mene su na razeru prvo stradali prekidaci a onda je skroz pobudalio...pocela strelica sama vuci u stranu i onda sam ga bacio
    imam i sada u zivotu logitech mx 1000 ...on mi je rezerva kada strada mis a dok ne kupim novi :D