Preporuka za napojnu

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Benq, Mar 9, 2016.

  1. Benq

    Benq Komšija

    Posto sam prethodno otvorenu temu dao zakljucati , da sad pitam ovdje :)

    Hocu da uzmem napojnu do 150KM pa da pitam za savjet..

    U winwin-u sam vidio Raidmax 735W Modular 80+ Bronze 114KM (http://www.winwin.ba/racunari-i-kompone ... 75133.html) , a u Didakti FSP Raider 750W 142KM. Da li ima neke razlike izmedju ove dvije napojne osim u cijeni ?
     
  2. KingT

    KingT Veteran foruma

    Ima razlike, FSP je kvalitetniji.
     
  3. black

    black Komšija

    @Benq
    Treba li ti uopste toliko watta?
     
  4. Benq

    Benq Komšija

    Realno ne treba , izletila prilika da je kupim zato sam pitao :)

    BTW , juce odem u didaktu i narucim FSP Raider 750W jer je nisu imali na stanju, pitam da li je 142KM kako pise na sajtu , kazu jeste, nazovu me oko 17h juce i kazu da dodjem i da preuzmem ali da ima mali problem jer je napojna poskupila u medjuvremenu , i da vise nije 142KM nego 185KM, odbijem to i nastavim trazit dalje , na kraju posto nisam mogao FSP-a od 750w nigdje naci jer svi prodaju cooler master i thermaltake , nadjem u Defaultu ostala jedna jedina FSP Hyper 600W i kupim je..
     
  5. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Ne znam koji su modeli bili u opticaju, ali npr coolermaster nije nuzno losiji od fsp-a
     
  6. Benq

    Benq Komšija

    Cooler master mi je bio druga opcija , a isao sam s ciljem da uzmem fsp , da nisam nasao onda bi se odlucio na cm, samo sto je ponuda i tih napojnih jako slaba , na stranicama imaju sve i svasta a kad odes u radnju skroz druga prica i obavezno cijena nije onakva kakva je naznacena na sajtu.