Preporuka za set alata

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by burner, Oct 22, 2007.

  1. burner

    burner Aktivista

    Treba mi preporuka za malo kvalitetniji set PC alata (šarafcigeri, pincete, kliješta i sl.), ako takvo nešto i postoji. Gdje, koliko, šta sve i ostale praktične informacije...
    P.S. Možda sam fulio podforum, ali i ovo je u neku ruku hardware. :D
     
  2. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Ma elektricni odvijac, sarafciger sa magnetnim vrhom i spic klijesta. Nista ti vise ne treba. Eventualno skalpel.

    [​IMG]
     
  3. burner

    burner Aktivista

    Ma takvo nešto sam i kontao. Sada ona praktična pitanja - gdje i koliko? Ima li kakva preporuka?
     
  4. Looney

    Looney Komšija

    Teško a da nije kinez :/
    Ja ovo što koristim iz interex-a je i to kako Dog reče ... stim da sam el. odv. dobio black&decker a bio je oko 80km :)
     
  5. Adi_k

    Adi_k Aktivista

    U Obiju pogledaj, nema cega nema, a mislim da nije skupo.
     
  6. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Einhell je dovoljan. Mislim da su po 20-30KM, fis, obi i slicni objekti.
     
  7. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Uzmi u obiju black & decker, 70 ak km i jos radi,baterija u ok stanju,punis ga jednom u 20 dana (ako ga svaki dan sat-dva koristis),dodaj tu i lux set klijesta (20 km).
    Pincete u anki (3km) i imas alat za sve
     
  8. burner

    burner Aktivista

    Hvala ljudovi.
     
  9. vnm_

    vnm_ Komšija

    u anki ima set sarafcigera od 30 komada, od sitnog do tamo negdje srednjeg, sa magnetom. pored krstastog i obicnog imaju i torx a i oni egzoticni neki (ima neki trouglasti, kakav saraf ja u zivotu nisam vidio) pa dodje dobro ako se treba otvoriti kakav mobitel.
    stvarno sam se iznenadio kako je dobar, a i moj stari koji inace sto se alata tice uzima samo markirane stvari, kaze da nikad bolji kineski alat nije koristio. sa pincetom 10KM...
     
  10. Looney

    Looney Komšija

    @vnm_
    De života ti objasni na PP gdje je ta Anka ... novi sam u SA :smt003 :roll:
     
  11. vnm_

    vnm_ Komšija

    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  12. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Ima i u OBI-ju fine robe.