Preporuka za smartphone

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by exchanged life, Sep 11, 2011.

  1. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Note 5 global na honorbuy:

    "This smartphone is available for pre-order in EU warehouse, orders placed from 3rd May will be sent out on around 8th May 2018."
     
  2. Sena

    Sena Veteran foruma

  3. zoi

    zoi Veteran foruma

  4. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  5. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    Sena likes this.
  6. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Tako je, sve preko 400KM za ovaj telefon ne vrijedi. Onda bolje uzeti Note 5 plus verziju za 350KM. Ili cekati da sverceri odrade svoj posao :)
     
  7. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    preko 500KM ne vrijedi, ulazi u teritoriju 6X odnosno A2.



    Sent from my E6653 using Tapatalk
     
  8. Reznor

    Reznor Overclocker

    Da je S8 polovan rekao bih P10, ovako kad vec dajes toliko novca, a vec gledas kako ces ga prodati za neko vrijeme, onda jos malo dodaj i uzmi S8, a ne sumnjam da bi bio s oba zadovoljan.
    Samo da znas ako planiras kakve zastite stavljati, vecina tempered glass i screen protectora se ne vole s dosta caseova. Na S8/S8+/Note8 najmanje ima Edge-a u poredjenju sa S7 Edge, kojeg su bas razvukli maksimalno, sto je nekad lose, jer mozes pritisnuti nesto sto ne treba vrhom palca. S druge strane, to mi se vise svidjalo, jer mi svijetli Edge kad dobijem notifikaciju, a telefon je face down, dok na Note8 se Edge lighting uopste ne primjeti.
     
  9. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    To nema carine na ova dva ? :D
     
  10. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Idi u prodavnicu stavi jedan do drugoga, upali ih, sve ce ti se samo kazati.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  11. zoi

    zoi Veteran foruma

    Izgleda da su svi došli samo do dijela S8 vs P10, niko nije čitao zadnju rečenicu ili zadnje pola rečenice. Trebaš biti baš materijalista pa u situaciji kad ti je svaka marka bitna lupiti sve na telefon.
     
  12. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Mozda je neko istrazivao vec... treba mi neki kinez koji je pravo jeftin a ima 'ok' kameru, dakle pricam sub 100$ range. Na prvu, tesko je guglati ili izvuci info sa youtube kada ima puno suma i onih top 10 gluposti. Za sada sam nasao ulefone s7.
     
    Last edited: May 4, 2018
  13. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Mozda bolje polovan telefon poznatog brenda LG ili Samsung. Od kineza vjerujem u Huawei i Xiaomi, malo poznatiji Meizu i Asus.
    Te Ulefone i sl. bih zaobisao.
     
  14. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Telefoni od LG, Samsung-a i slicnih u tom cjenovnom rangu su, blago receno, sranje.
     
  15. Reznor

    Reznor Overclocker

    Covjek je rijesio da odrijesi kesu i to odmah pa smo mu dali savjet :D
    Ako je vec problem finansijsko stanje, nek gleda sto jeftinije.
     
  16. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Za tu lovu se moz kupit smartphone, ali ce kamera biti ocajna.

    Kao sto sam vise puta govorio, na telefonima je najskuplja kamera.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  17. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Mislio sam na polovne, za 200KM se moze naci LG G3 ili Samsung Galaxy S5.
     
  18. DSA

    DSA Aktivista

     
  19. DSA

    DSA Aktivista

    Pritom dobro razmisli o prijedlogu koji ti daje ovaj kolega, u kakvom stanju može biti baterija recimo kod telefona starog 4 godine
     
  20. selvin

    selvin Moderator